Wpis z mikrobloga

Beka. W mailach gówno jest. Zwykłe maile które każdy normalny człowiek może napisać. Dla mnie to dowód żeby głosować na #nowoczesnapl Bo kuce i #!$%@? Stonoga się jej po prostu boją i chcą #!$%@?ć Pana Swetru przed wyborami ale jako że praktycznie nic na kolesia nie mogą zrobić to publikują nic nie znaczące maile i robią z tego afere
#neuropa #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: Przecież KAŻDY wie że tak musi zadziałać 3x16. Dlatego jakieś działania kompensacyjne dla najbiedniejszych planują. I KAŻDY wie że nie będą chcieli sie przyznać wprost do działania na "szkodę biednych".

Chciałbym choć jedną taką analizę dla planów krula zobaczyć "zlikwidować PIT/ZUS/urzędników".
  • Odpowiedz
@milopuch: ja to w sumie rozumiem.
Bo to idzie tak, uważaj.
Likwidujemy PIT -> samorządy mają mniej kasy, nie mają za co realizować swoich zadań -> likwidujemy zadania samorządów -> no to jak działają szkoły publiczne? -> nie będzie szkół publicznych, tylko prywatne ->itp itd.
I tak to wygląda w przypadku każdego elementu programu.
Każdy jeden punkt w ostateczności sprowadza się do kompletnej rewolucji. To nigdy nie przestała byc czysta
  • Odpowiedz
@fuser: przepraszam kolego czy jesteś fanem tego dziadka co mu się rezolucja o jednym bilecie kolejowym nie podobała ?
tego od hitlerowskich gestów
bo nie wiem na kogo glosować - to właściwy wybór ?
:D
  • Odpowiedz