Wpis z mikrobloga

Jeśli w Google Inc tak dobrze się zarabia to czemu na firmowy parkingu takie przeciętne fury stoją? Z egzotyków znalazłem tylko jednego smutnego Caymana, do tego jeden Merol SUV (chyba GL) i dwie Beemik trójki, jeden a może dwa Lexusy oraz A3, reszta to przeciętne wozidełka które w USA można zobaczyć wszędzie. Może socjalistyczny rząd Kaliforni w ramach characzu podatkowego #!$%@? goglowym programistom 40-50% dochodu?
#programowanie
#dolinakrzemowa
#it
#internet
#google
#motoryzacja
#samochody
#przegryw
#podatki
rolnikpostepowy - Jeśli w Google Inc tak dobrze się zarabia to czemu na firmowy parki...

źródło: comment_qd2xAghj4ka2LL88YVpeQlhwkfOZYzjA.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: to dodam na koniec - w pl mozna w dwoch dziedzinach no moze 3 podzialac fajnie:
1. mobile to tak z 10 - 12 k zza nie zly skill
2. web - tutaj jako freelancer - html5+ css3 + jqery + podstawy cms i bazy danych - higlive
3. programista czy sieciowiec ogolnie - 3-5k i na dupie siedzisz na luzie ispokojne zycie.

inne opcje to jak wiatr zawieje
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: Pewnie z tego powodu, że nie wszystkich kręcą fury. Pewnie się okaże, że część osób przyjeżdża rowerem - nie zdziwiłbym się. To w PRL-u auto było wyznacznikiem bogactwa, ale hello- PRL oficjalnie (przynajmniej) skończył się 25 lat temu!
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: no tak, czyli ogolnie programowanie, pewnie za 5 lat dojdzie robotyka itp. bo tez staje sie mocną gałęzią. I inteligetne systemy uczace. Sam miałem na zaliczenie napisac program, który rozpoznaje liczby pisane odrecznie. Wprowadziłem do niego do bazy kilka przykłądów kazdej z liczb, system neuronowy nauczyl sie i potem podawałem inne już nowe wartości i sprawdzałem czy rozpoznaje - i działał ^^
inni mieli podobne rzeczy tylko z dźwiękiem
  • Odpowiedz