Wpis z mikrobloga

Jeśli w Google Inc tak dobrze się zarabia to czemu na firmowy parkingu takie przeciętne fury stoją? Z egzotyków znalazłem tylko jednego smutnego Caymana, do tego jeden Merol SUV (chyba GL) i dwie Beemik trójki, jeden a może dwa Lexusy oraz A3, reszta to przeciętne wozidełka które w USA można zobaczyć wszędzie. Może socjalistyczny rząd Kaliforni w ramach characzu podatkowego #!$%@? goglowym programistom 40-50% dochodu?
#programowanie
#dolinakrzemowa
#it
#internet
#google
#motoryzacja
#samochody
#przegryw
#podatki
Pobierz rolnikpostepowy - Jeśli w Google Inc tak dobrze się zarabia to czemu na firmowy parki...
źródło: comment_qd2xAghj4ka2LL88YVpeQlhwkfOZYzjA.jpg
  • 57
@rolnikpostepowy: to nie moja teoria, tylko obserwacje. Pracowałem dla gościa, który regenerowal silniki samolotowe dla RR, srał kasą s jeździł starym fordem po swoim ojcu, jak ford padł, to wziął starego lexusa, też po ojcu. Teraz robię dla gościa, który produkuje broń i w zeszłym miesiącu kupił sobie maybacha.
@rolnikpostepowy: raczej taki żarcik ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nie ma przymusu pracy 24/7, ale kampus jest na tyle dobrze wyposażony w udogodnienia, że jeżeli masz chęć to nic nie stoi na przeszkodzie. Ludzie też często śmigają do pracy na rowerach.

A i jeszcze... może zdjęcia były robione w niedzielę?

A propos kampusu: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2750652/Former-Google-employees-brag-long-lived-work-rent-free-thanks-tech-giant-s-awesome-perks.html
@rolnikpostepowy: ja mowie ze strony pln, dla mnie masakra starac sie tam o prace, jeździc na rozmowy do francji czy przechodzic przez te wszystkie etapy, z 5 ich tam jest, jak nie wiecej. Pytania zagadki, typu masz 3 monety i jak jednym warzeniem sprawdzić, która z nich najwięcej waży. ROzumiem idee, optymalizacji i poszukiwania ludzi kreatywnych i ścisłowców, ale starając się tam o pracę warto mieć pracę, bo tak szybko się
@vasil: a to oni nie biorą ludzi prosto z Harvardu? Ciekawe czy ci pracownicy naprawde pracują czy tylko walą głową w mór prubując wymyśleć coś na czym da się zarobić dużo cebuli, chyba że ciągle optymalizują wyszukiwarkę
@rolnikpostepowy: ale nie tylko to robia, przypisany jestes do roznych projektów, troche inny system pracy niz w typowej firmie ;) maja nawet dodatek do płac jesli nie masz basenu w siedzibie - nie wiem czy nadal to jest, ale rok na bank bylo ;D