Wpis z mikrobloga

Jeśli w Google Inc tak dobrze się zarabia to czemu na firmowy parkingu takie przeciętne fury stoją? Z egzotyków znalazłem tylko jednego smutnego Caymana, do tego jeden Merol SUV (chyba GL) i dwie Beemik trójki, jeden a może dwa Lexusy oraz A3, reszta to przeciętne wozidełka które w USA można zobaczyć wszędzie. Może socjalistyczny rząd Kaliforni w ramach characzu podatkowego #!$%@? goglowym programistom 40-50% dochodu?
#programowanie
#dolinakrzemowa
#it
#internet
#google
#motoryzacja
#samochody
#przegryw
#podatki
rolnikpostepowy - Jeśli w Google Inc tak dobrze się zarabia to czemu na firmowy parki...

źródło: comment_qd2xAghj4ka2LL88YVpeQlhwkfOZYzjA.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: we francji jest jakis dział, który po prostu tam rekrutuje na europe i potem mozna pracowac w IE, które ma najfajniesjza siedzibe w europie albo od nie dawna w PL dział tez jest. Znajomego to glownie w IBM, a tak to 1 osobe, ktora przechodzia rekruacje i byly kolega tam ze studiów dostał sie.
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: nie wszystko jest popularne o czym wiesz, tak samo Adobe, on nie tylko zajmuje sie produkcja PS :) ale tez ma dział kreatywny i tworzy layouty do smartphonow ;) i tak samo google ma swoje działy robotyki, czy kupuje firmy, które poszerzają jego rynek. Inwestuje w nowe technologie, dzierżawi serwery i przestrzeń dyskową... wymieniać by można hohoho
sam YT to miliardy rocznie ;)
  • Odpowiedz
@vasil: ciekawe jaka jest średnia wieku pracowników a jaka tych którzy dostają wymówienia? nie jest przypadkiem tak że jak niemasz osiągnięć to nawet z dyplomem MIT mówią ci prędzej czy później adijos?
  • Odpowiedz
@rolnikpostepowy: grafik to dosc szeroki juz dział. Ja mam ten problem, ze od tylu lat wzialem sie za kilka z tych dziedzin, ale to ma swoje zalety, jedynie kuleje w rysowaniu ;/
ps. od6 lat nie pracuje na etacie tylko jako wolny strzelec;)
  • Odpowiedz