Wpis z mikrobloga

Dzień jak ci dzień w październiku, czyli podkarpacie blokuje miasto w samym centrum w godzinach szczytu, bo dla 24-letniego Marcina, z zawodu syna jakiegoś bogatego przedsiębiorcy z Krosna, jazda komunikacją miejską to zbrodnia na prestiżu, a stanie w korku 15-letnim BMW to oznaka statusu. Przez takich sub bananowych prymitywów do połowy czerwca nigdzie nie dojedziesz w ludzkim czasie, bo on musi #!$%@?ć po mieście non stop swoim teutońskim żelastwem, żeby studentki pierwszego roku widziały.
#krakow #podkarpacie
Sepang - Dzień jak ci dzień w październiku, czyli podkarpacie blokuje miasto w samym ...

źródło: comment_yxjsUwah7iiQNrNYt8CcErkB5masji80.jpg

Pobierz
  • 124
@Sepang: Strach przyjechać coś załatwić do Krakowa, bo jeszcze ci zrobią zdjęcia że stoisz w korku. Czy jadąc tam w celach służbowych po zjeździe z A4 mam wystąpić o jednorazowe pozwolenie na wjazd do miasta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubię Kraków jako miasto, jednak niektórzy ludzie łapią straszny #boldupy o wiele rzeczy. Jest to zazwyczaj niespotykane w innych miastach. ( ͡ ͜ʖ ͡
@Krople_do_nosa: sugeruję poczytać nieco o urbanistyce, lub po prostu pooglądać zdjęcia zakorkowanych amerykańskich autostrad, by przekonać się do czego doprowadzi uczynienie z auta jedynego środka transportu i pozwolenie każdemu wjechania nim wszędzie

No ale przecież tak działa amerykański wolny rynek, gdzie każdy może wsiąść w samochód i stanąć sobie w korku na autostradzie w drodze do domu, marnując na to kilkanaście godzin tygodniowo. Niestety jeszcze nikt nie widział, by niewidzialna ręka
Sepang - @Kropledonosa: sugeruję poczytać nieco o urbanistyce, lub po prostu poogląda...

źródło: comment_uW8PuyeCO48UABKLK5uen8ZIo4oY62rp.jpg

Pobierz
@Karol3: tak, widziałem - popularna stylówa typowego studenta z dużym przelewem od rodziców co miesiąc
dlatego że widziałem kierowcę, jeszcze bardziej się #!$%@?łem, bo potwierdziły się wszystkie stereotypy o takich typkach

mógł przyjechać do miasta na jeden dzień


taak, i co by robił w ścisłym centrum miasta na skrzyżowaniu Basztowa/Westerplatte/Pawia o godzinie 16:55, tuż obok miejsca, gdzie zwykły ruch samochodowy jest całkowicie zabroniony? (strefa B)

Pasowałbyś na skyscrapercity


Czytuję co jakiś