Wpis z mikrobloga

@wykop @m__b @Moderacja

#!$%@?, pisze do was od kilku miesiecy w sprawie banow za multikonto, a wy nie jestescie nawet w stanie nawet odpisac zdawkowym #!$%@?, juz nie wymagam jakiejkolwiek logicznej i racjonalnej odpowiedzi

ciagle jestem banowany za multikonto od pol roku, praktycznie zbanowani mi juz z 20 kont, ale ciagle nie jestescie w stanie mi powiedziec (zero odpowiedzi na maile, nie maile, po prostu nic) jakie moje konto bylo pierwsze a pierwszy ban, ktory rozpoczal spirale tego #!$%@? to byl ban za multikonto, NO JAK SIE #!$%@? PYTAM, OD CZEGOS TO MULTIKONTO MUSIALO SIE ZACZAC?

szanujmy sie do cholery obustronnie, przeciez to jest chore co wy wyprawiacie, tak ciezko odpisac i zalatwic ta sprawe w 4 oczy?

ani #!$%@? nie spamuje, ani nie trolluje, ani nie oszukuje ludzi ani nic, zwyczajnie sobie czasem posmieszkuje, popytam sie o to o tamto, ale nie moge, no dlaczego tak jest do cholery?

#moderacjacontent #wykopcontent #wykop #gorzkiezale
  • 9
@psotnycharakter: Mam taką radę - napisz na kontakt (w stopce strony) grzecznie wyjaśniając swoją sprawę, niech ci przypomną za co dostałeś bana za pierwszym razem. Wtedy napisz na kartce 100 razy "nie będę już nigdy [tu wstaw przewinę]" a łaskawcy może odbanują jedno konto.