Wpis z mikrobloga

@empeash: nie całe 20% S=pi r 2 (nie wiem jak to napisać tutaj)
@FaustVIII: Będę szczery, fakt 20% to dla mnie nic JEŚLI CHODZI O PIZZE za 19.50zł która zamawiam raz na ruski rok, mało tego pewnie was to zszokuje ale za dobra pizze daje napiwek ! i to czasem nawet większy niż te wasze 3,30gr wynikające z brakujących 4cm.
  • Odpowiedz
@ChewBaki: A TY dalej nie rozumiesz, że nie chodzi o rzecz i za ile, ale o ZASADY. I wyobraź sobie, że ja też daję napiwki. Ale do jasnej anielki, oni tej pizzy sprzedają setki powiedzmy i ile na tym mistrzu są do przodu? Dlaczego ludzie mają finansować oszustów? Jak kupisz za 3,30 wysyłkowo w sklepie długopis i Ci go nie wyślą to co? Też odpuszczasz jak ostatnia #!$%@??
  • Odpowiedz
UWAGA UWAGA - brakuje jeszcze tylko komentarza "hahahha, ale was strolowałem, tacy strolowani, ale podatni na trolling"
Kontrolnie piszę, żeby się nie wykręcał ze swojej głupoty
  • Odpowiedz
@FaustVIII: @zartynabok: Na samym początku pisałem że powinni zmienić nazewnictwo na mała, duża, średnia to raz, bo faktycznie teraz oszukują, ale głównie chodzi o to ze skala tych lamentów jest znacznie większa niż powinna być. Potraficie sobie wyobrazić że na co dzień jesteście ruchani na znacznie większą skale a nie protestujecie tak głośno ?
  • Odpowiedz
Serio? To teraz ostatni raz, bo tą minute stracę, ale przynajmniej słusznie. Jak mówiłem, chodzi o zasady. On zapłacił za pizze, czyli wywiązał się ze swojej części umowy. Oni mu wysłali produkt niezgodny z umową. Ta zasada dotyczy wszystkiego. Skoro Ty sobie odpuszczasz wg. Ciebie w małych kwotach, twoja sprawa. Twoje pieniądze, równie dobrze zacznij wyrzucać codziennie 3,30 przez okno. I nie ma różnicy jak chcesz to udowodnić co do pensji czy
  • Odpowiedz
@ChewBaki: :D No bo w tej sytuacji chyba chodzi o to, że koleś za PIENIĄDZE które zarobił i wysłał na konto pizzeri dostał niepełnowartościowy produkt:D Chłopie, serio?:D z głową wszystko w porządku?:D
  • Odpowiedz
@ChewBaki: Nie lubię wsadzać wszędzie polityki ale właśnie przez taką postawę jak Twoja, ciągle ruchają. W krajach, gdzie jakoś się wszystko trzyma kupy i zwykłym ludziom się na prawdę lepiej powodzi taka akcja nie ma prawa miejsca. To się nie bierze znikąd, a właśnie zaczyna się od takich małych rzeczy jak wymaganie odpowiedniej jakości usług, za które płacisz swoją ciężką pracą.
  • Odpowiedz