Wpis z mikrobloga

@lsnazr: Napisałeś że pewnie "źle zjechała z łopaty" i że waga pewnie taka sama. Co jak co jesteś osobą która prowadzi pizzerie i piszesz takie rzeczy?? Poważnie?? W menu 'gramatura' podana jest w cm nie w gramach. Jak możesz pisać o tym że waga pewnie się zgadza, jeżeli klient zamawia na "cm" nie na wagę??
Tak jak było pisane wcześniej 20% to jest trochę. Z zamawianym jedzeniem miałem różne sytuacje, zimne
  • Odpowiedz
Czy wy nie możecie zrozumieć, że najważniejsza to waga pizzy?


@Cineczeq: @steve__mcqueen: @lsnazr:
A czy wy nie umiecie pojąć, że za średnicą pizzy idzie jej powierzchnia a za nią ilość składników?:D
Ciasto może ważyć tyle samo a składników będzie 20 razy mniej. Takie coś wam odpowiada "bo waga ciasta taka sama"?:D
  • Odpowiedz
@itsfaki: też tak zmierzyłem kiedys i podobnie wyszło, napisalem do nich to odpisali, że przed wypiekaniem jest 45 a pozniej sie robi mniej. oczywiscie w #!$%@? walą i są złodziejami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ktoszczak: Nie będę nawet wchodził w dyskusję bo próbujesz kręcić gownoburze, miałem jedynie na myśli, że nie ma powodu aby kręcić aferę z tego powodu w internecie, lepiej było zareklamować, natomiast po ich odpowiedzi na fb stwierdzam, że dobrze się stało, że jest to w necie. Skoro zdarzało się to już wczesniej odnośnie tego jednego klienta to również moje słowa są nieaktualne w tej konkretnej sytuacji, tyle.
  • Odpowiedz
@siabadabada: Jasne, masz rację, ale w przypadku 3 cm nie ma tragedii.

Ciekawostka: Pepe gdy się otwierało miało w ulotkach 45 cm pizzę, a blachy do pizzy kupili 42 cm... Najwyraźniej nadal nie kupili odpowiednich robiąc w tym przypadku klientów w konia. Chociaż ponoć w Gdyni pepe robi na szamocie, ale jak widać chyba gówno prawda.
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: może jest to sok +150% czy coś? Albo ja źle zapamiętałem? Chodzi mi o to, że jabłka zajmują więcej miejsca niż sok. :)
@Limonene: ale zrozum, że nie byłolby problemu gdyby sprzedawano pizzę jako np. "250/500/1000g ciasta na cienko/grubo". To pizzerie decydują o tym by sprzedawać na wymiar, a jednak się tego nie trzymają. No i jak pisałem... nie chodzi o to by się napchać ciastem, a o dodatki...
  • Odpowiedz
@emesc: @siabadabada: Bzdura, tym bardziej w Polsce. Waga składników też są w większości ustalane przez szefa. Nie oczywiście co do grama, no ale +-. Zmienia się tylko to, że masz gęściej/rzadziej rozłożone.
  • Odpowiedz
@Limonene: tak, ale klient ocenia wizualnie, po zagęszczeniu... jeżeli składników jest za mało w stosunku do wielkości pizzy lub obszar z dodatkami jest za mały w stosunku do całego obszaru pizzy - klient uważa taką pizzę za kiepską i nie zamawia jej drugi raz. Zmniejszenie rozmiaru ułatwia sprzedaż pizzy bo wydaje się ona klientowi lepsza. Dlatego rozmiar JEST istotny.
  • Odpowiedz