Wpis z mikrobloga

Dawno nie logowałem się na Steama, a dzisiaj podczas próby wbicia wyskakuje błąd, że złe hasło. Hasło miałem ponad 12sto znakowe, brak informacji na mailu o jakiejkolwiek próbie wbicia, więc doszedłem do wniosku, że ktoś jakoś dostał się na maila. Szybka zmiana hasła, szukanie pudełka gry przypisanej do konta i krótkie opisanie sytuacji za pomocą ticketa. Nie pozostało nic, oprócz czekania, ale boję się, że ktoś pocheatuje i okaże się, że konto ma bana na VAC. Oby wszystko poszło dobrze i oby VAC status był dobry.

#steam #gorzkiezale #placz #madrypolakposzkodzie
  • 8
@Scorpio412: Nie, 2 osobne, do Steam unikalne, nigdzie indziej nie używane. Niestety, ale hasło do maila na pewno gdzieś używałem i było dość proste. To był mój błąd. Zabierałem się do pozamieniania wszystkich haseł, włączenia podwójnego uwierzytelnienia, ale za każdym razem mówiłem sobie "Narazie nie ma sensu, później zrobię". Noi nadszedł ten czas. Jak to staropolskie przysłowie mówi: "Mądry polak po szkodzie". Dwuskładnowe uwierzytelnienia powłączane, hasła pozmieniane. Mam nadzieję, że to
@krzyzak333: a jesteś pewny, że ktoś Ci się wbił? Może "tylko" nie pamiętasz hasła? Ja tak mam z jedną skrzynką pocztową - jestem przekonany, że znam hasło, a ono nie pasuje... spróbuj najpierw odzyskać hasło.