Wpis z mikrobloga

  • 859
1. Trenuj bardzo intensywnie od pół roku i miej dość dobrą (jak na różowy pasek kondycję). Ćwicz z głową i unikaj kontuzji.
2. #!$%@? się niesamowicie na parę osób.
3. Postanów wyżyć się na siłce, bo to zawsze lepsze niż płaku płaku.
4. Weź skakankę w dłonie i #!$%@? ażby stanęła w płomieniach treningu absolutnego.
5. Spójrzmy na licznik po uspokojeniu emocji: na teutatesa over1.5k
7. W nocy budź się, bo stopa boli. Mimo, że miałaś w dupie czerwony księżyc widzisz go co godzinę, bo latasz po lód na stopę.
8. Coraz ciężej schodzić po schodach, w okolicach czwartej nad ranem Monikju upada po raz pierwszy, papaje w głowie tańczą makarenen, a rodzina budzi się przerażona nagłym hukiem - głośnym jakoby Ryszard Kalisz tupał i klaskał do piosenek Piotra Rubika.
9. Jedz do chirurga rano, pani mówi, że tak opuchniętej stopy nie widziała przez 25 swojej praktyki lekarskiej i czy może trzaskałam nogą o kant zlewu, lub tańczyłam indiański taniec deszczu przez całe wakacje, oraz jak zapatruję się na pomysł dublowania słonia w zoo w Kansas, bo zdechł, a robota fajna i podobno płacą sensownie.
9. Ojciec, gdy słyszy, że to od skakanki zaczyna kisnąć, czy miałam plan wygrać pas polsatu w pojedynku bokserskim, czy co.
10. Wróć do domu, leż w wyrze z opatrunkiem i stopą wielkości uda Mariana Kowalskiego, i obiecuj sobie już nigdy nie wyżywać emocjonalnie na siłowni.

#truestory #przegryw

w sumie również #heheszki i #karaboska
  • 57
  • Odpowiedz
@MoniqueU: Na przyszłość polecam wylewać żale tutaj. Tu też je wszyscy zleją ale przynajmniej stopa ocaleje.
Szybkiego powrotu do zdrowia i na pohybel #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MoniqueU: To chyba jednak niezbyt intensywnie trenujesz ;). Jestem grubasem, który całe życie unikał wysiłku fizycznego, zacząłem się ruszać kilka tygodni temu. Czasami skaczę na skakance jak chcę się szybko zmęczyć, po ponad 1000 podskoków na następny dzień w ogóle nie jestem zmęczony.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rados: no teraz wyskakałam dokładnie 1913 - dla mnie to trochę za dużo, bo na treningach skupiam się totalnie na innych aktywnościach. Ewentualnie byłam tak wnerwiona, że nie zwracałam w ogóle uwagi na technikę, bo boli mnie tylko jedna stopa, a nie dwie.
I zazdroszczę kondycji, dla mnie tysiąc to już sporo, ale swoją przygodę ze skakaniem zaczęłam stosunkowo niedawno, więc mam nadzieję, że się poprawię. :D
  • Odpowiedz
@Rados: jak po bieganiu lekko się rozciągałem - także stopy lekko ciągnąć z tyłu do góry za palce, po miesiącu zaczęła mnie boleć stopa. Jak ciągnę za górę stopy - przestała.
  • Odpowiedz