Wpis z mikrobloga

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak zainteresowania.
Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z bratem w #warszawa
Co za ignoranci w stolicy. Fuj.
#krwawyksiezyc #zacmienie #zacmienieksiezyca #ksiezyc #cotahannah #gorzkiezale
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: O Huuurr jacy ignorancji, nie chcą oglądać średnio spektakularnego zaćmienia księżyca Duuurr, pewnie siedzo i spio bo wypili 7 piwsk obejrzawszy bardzo prostacki program w TV...

Chyba wczoraj nie posmarowałaś dupska i dzisiaj boli ;)
  • Odpowiedz
  • 13
@Hannahalla: sram na zaćmienie i cisnę bekę z ludzi, którzy wychodzą w środku nocy spod cieplej kołderki dla tego wątpliwej jakości przeżycia, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Hannahalla: wybacz, że po tym jak poszłam spać o 2 nie zerwałam się oglądać księżyca o 4 rano (fajnie bym w pracy wyglądała zapewne).
na perseidy z kolei pojechałam poza miasto, ale pewnie i tak w to nie uwierzysz bo przecież ludzie to lenie i tylko Ty jesteś tak wspaniała, że doceniasz piękno nieba nocą ;)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: nie może być, przecież nikomu nie chce się tłuc poza miasto? :o
to teraz uwierz, że zapewne i dziś część osób oglądała (np. mój kolega, co siedzi 2 biurka dalej) :)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: pewnie teraz będziesz przeżywać to zaćmienie przez miesiąc i każda rozmowę ze znajomymi zaczniesz od tego tematu a jak on Ci odpowie, że nie widział bo spał albo nie wiedział nic o tym to go od razu z fejsbuka usuniesz, bo po #!$%@? z takim leniem i ignorantem masz się zadawać? ...xD
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Mimo że pobudka na 7 do pracy to ustawiłam budzik na 4:30, ubrałam się szybko z niebieskim i ruszyliśmy w osiedle. Czułam, że jak nie przełamię lenia i będę szukać usprawiedliwień będę potem zła na siebie, że odpuściłam. Było fajnie, polecam. :)
  • Odpowiedz