Wpis z mikrobloga

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak zainteresowania.
Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z bratem w #warszawa
Co za ignoranci w stolicy. Fuj.
#krwawyksiezyc #zacmienie #zacmienieksiezyca #ksiezyc #cotahannah #gorzkiezale
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zurawinowa: Bo wątpię i znam ludzi. A Ty jesteś optymistką i wierzysz, że 1 osobie na 500 chciało się tłum nocnymi/autem na górkę za miastem? Nie sądzę.
Na byciu optymistą kiedyś się przejedziesz.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: czyli narzekanie by sobie ponarzekac. ;) Smiesznie, ze najpierw piszesz o obserwacjach typu "nikogo nie ma, wstyd" i nie bierzesz pod uwage innych opcji. Potem sie okazuje, ze "znasz ludzi". Przejrzyj mikro, ile osob pojechalo gdzies, obserwowac. To mimo wszystko tez sa ludzie, ktorzy moga byc Twoimi sasiadami.
Wole sie przejechac na optymizmie niz zrzedzic cale zycie, bo sie "zna ludzi".
  • Odpowiedz
@zurawinowa: Mirko jest specyficznym środowiskiem, gdzie masz skupisko studentów/ścisłowców/#!$%@? życiowych/ normalnych, niczym się wyróźniających ludzi.
Tego też nie brałaś pod uwagę?
  • Odpowiedz
@Hannahalla: a po co ja mam wychodzić z domu? Może po prostu obserwacja nieba mnie nie kręci i za każdym razem jak jest coś takiego to wstaje i mowie:

czerwony no i #!$%@?


I to oznacza że jestem leniem? Pracuję po 16h dziennie żeby utrzymać siebie i jestem leniem bo nie wstałem oglądać księżyca która wydaje się czerwony.

  • Odpowiedz
@Hannahalla: nazywasz kogoś ignorantem i śmierdzącym leniuchem tylko dlatego, że nie wstał (bo go nie bylo na balkonie) oglądać księżyca? Serio? Nie wiem co Cię skłoniło do takich przykrych osądów, ale polecam się trochę ogarnąć.
  • Odpowiedz