Wpis z mikrobloga

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak zainteresowania.
Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z bratem w #warszawa
Co za ignoranci w stolicy. Fuj.
#krwawyksiezyc #zacmienie #zacmienieksiezyca #ksiezyc #cotahannah #gorzkiezale
  • 133
  • Odpowiedz
Co ja napisałem powyżej? Każdy #!$%@? se robi na co se ma ochotę, jedni śpią a drudzy oglądają naturalnego satelitę naszej planety.


@vuvkid: Nom. Różnica jest taka, że ja nie nazywam nikogo "debilem", bo chce sobie popatrzeć w niebo, a niektórzy nazywają innych "głupkami i leniami", bo nie chce im się wstać/mają w dupie zaćmienie księżyca.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: a nie no, to ja za Tobą staję okoniem w tej materii. Chciałem tylko nakreślić, że pomimo tego, że ludzie mają na 8-9 do pracy i wstawanie o 4 rano by popatrzeć na księżyc nie znajduje się na "top 5 to do list" to czasem warto się poświęcić.

  • Odpowiedz
No widzisz, ja nie lajkuję wszystkiego co popadnie. Ba, bardzo często długo się zastanawiam nad daniem "I like".


@Hannahalla: ale nie każdy robi tak jak Ty :) Z tymi wydarzeniami to już się przejechałam kilka razy (typu: poszłam na koncert z nadzieją, że spotkam friendsów, co kliknęli na fb, że też będą, a tu nikogo znajomego ( ͡º ͜ʖ͡º)).
Tak jak i nie każdego interesują zjawiska
  • Odpowiedz
Poszłam spać tuż po 22, bo ciekawiło mnie to zaćmienie i naprawdę chciałam je zobaczyć


@faramka: też tak chciałem, pech chciał że wyszło parę spraw i w wyrku wylądowałem dopiero o 23:30. Ale ciekawość zwyciężyła i dałem radę się zebrać o 4 :) W rodzinie już oficjalnie mnie za świra uznali, nawet kot który zawsze wychodzi ze mną na pole gdy idę biegać o 5 stwierdził że chrzani to i zawrócił
  • Odpowiedz
@rfree: Ale spójrz ile tutaj ile "fanatyków" astronomii, którzy pewnie mają #!$%@? cały pokój teleskopami i innymi rzeczami i dla nich nie ważne jest, że ktoś woli się porządnie wyspać, bo przecież skoro oni dali radę, to każdy da
  • Odpowiedz