Wpis z mikrobloga

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak zainteresowania.
Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z bratem w #warszawa
Co za ignoranci w stolicy. Fuj.
#krwawyksiezyc #zacmienie #zacmienieksiezyca #ksiezyc #cotahannah #gorzkiezale
  • 133
  • Odpowiedz
Ci co nie mogli to olali sprawę i mieli to gdzieś. To jest smutne.


@Hannahalla: Kurna, pierdyliard ważnych spraw na swiecie a Ty płaczesz, ze ludzie nie patrza na ksiezyc czyli na cos, co nie ma JAKIEGOKOLWIEK wpływu na ich zycie. Wez sie puknij w ten babski leb.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Kolejne zaćmienie za jakieś 3 lata, optycznie księżyc będzie trochę mniejszy, ale przeciez nie o to chodzi. Zresztą obserwacje księżyca jak dla mnie są najnudjeszą obserwacją, zwyczajnie nie lubię tego kamulca i już.

Plus i tak położyłem się spać o 1, a miałem wstać o 6. Nie opłacało mi się nawet czekać. A ignorantem astronomicznym raczej nie jestem, bo kiedyś było to jedno z moich głównych hobby.

A teraz takie
  • Odpowiedz
@Hannahalla:

Patrzcie państwo, astronomiczny patrycjat, >nadludzie złaknieni wiedzy. w

Wrażliwe na piękno ziemi- tej ziemi >ponadprzeciętne jednostki,

wybijające się z rzeszy ignorantów.


Saguje ten twój księżyc, wolę spać. A gdybym nie spał, to znalazłbym tuzin rzeczy ciekawszych niż księżyc zmieniający kolor.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ja wstalam, podeszlam do okna i w sumie zaluje. wszedzie trąbili o tym, zajebiste zdjecia OGROMNEGO ksiezyca a tymczadem to byla jakas popierdółka... wiecej nie wstaje na żadne zjawiska, przekłamuje sie i #!$%@? ta ich urode, ktora dla kogos bez teleskopu jest zwyczajnie niewidoczna.
  • Odpowiedz
Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie.


@Hannahalla: Hehe, a mi się chciało wstać o 4, o 4:20 wybiec tak by o 4:50 dobiec poza miasto gdzie widać było tylko Księżyc i gwiazdy :) Nieliczni przejeżdżający ostro hamowali na mój widok - pewnie myśleli że jakaś łapanka, w szczerym polu jakiś facet w kamizelce odblaskowej stoi z jakimś mrugającym czymś :)
  • Odpowiedz
Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał iść do pracy (!) by zarobić hajs. Śmierdzące leniuchy. Pojechałem z żoną środkiem ulicy i NIKOGO nie było poza naszym autem. Miasto kilkadziesiąt tysi ludu. Przeraża mnie taki brak motywacji.
Jak pracowałem to z "całą" rodziną - młody w przedszkolu, a ja z żoną w #pracbaza
Co za ignoranci w #tarnow. Fuj.
#krwawegody #zacmienie #zacmieniemieszkancowtarnowa #tarnow #cotenzolw #gorzkiezale #prawiezepasta

  • Odpowiedz