Wpis z mikrobloga

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak zainteresowania.
Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z bratem w #warszawa
Co za ignoranci w stolicy. Fuj.
#krwawyksiezyc #zacmienie #zacmienieksiezyca #ksiezyc #cotahannah #gorzkiezale
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: a mnie c--j obchodzilo to cale zacmienie. nie pierwszy raz nie ostatni wiec daruj sobie obrazanie od ignorantow reszty. Jest ktos kogo to nie interesuje, tak jak np. Ciebie moze nie interesowac hodowla karpi. Ignorantko jak mozna nie interesowac sie hodowla karpi?
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Wow, księżyc zmienił kolor z szarego na czerwony. No i? What a big deal? Przespałem snem sprawiedliwego. I uważam że nic kompletnie nie straciłem. Dziś sobie obejrzałem w sieci w o wiele lepszej jakości, w powiększeniu na animacjach i w 200 innych formach. Jak Cię wszystko zadziwia i rozdziawiacie z całą rodziną buzię na widok księżyca p innym kolorze... No to fajnie. Każdy ma jakieś odchyłki. Ja nie. I
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ale ja nie ogarniam twojego problemu. Masz pretensje, bo ktoś nie robił tego co ty w JEGO wolnym czasie? Fan mrówek może ci powiedzieć, że jesteś fuj ignorantką, bo nie oglądasz jak mrówki budują mrowisko. Fuj, ty ignorantko!
  • Odpowiedz
@faramka: My rozpętaliśmy guwnoburzę? To tak jakby pisać, że Polska w 1939 rozpętała drugą wojnę światową xD

Sorry, ale z Twojej strony to jest typowa #logikarozowychpaskow, czyli odwracanie kota ogonem, jedyna rzecz, z którą się zgadzam, no ale to jest chyba oczywistość, że wstali ludzie, których to interesowało i byli zdolni zerwać się w środku nocy, żeby popatrzeć w niebo.
Ja obudziłem się o czwartej, no ale
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: do roboty na 9 mam, przez jakieś 20 minut patrzyłem z ukochaną na księżyc. Czasem bardziej wartościowe jest spędzenie tych 20 minut z ukochaną niż wyspanie się.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Najbardziej rozwala mnie wasza logika, że chciałam by KAŻDY to zobaczył bo inaczej debil itd.
Bardziej przywaliłam się do tych co np. dołączają do wydarzenia na FB a potem "a ciul, nie chce mi się jednak wstawać ale niech znajomi zobaczą jaki jestem Wolszczan". Ale fajnie mi się czyta komentarze i wiele się o sobie dowiedziałam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: @Hannahalla nie ogarnęła, że nie każdy lubi paczeć w niebo, to fakt. Nie ogarnęła też, że niektórzy może i lubią paczeć w niebo, ale nie wyłażą przed blok / dom, bo paczą z okna.

Sorry, ale z Twojej strony to jest typowa #logikarozowychpaskow, czyli odwracanie kota ogonem

Nie rozumiem po prostu tego bezsensownego tłumaczenia "nie oglądałem księżyca, bo musiałem wstać rano do pracy".

Przynajmniej @
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Przeczytaj to jeszcze raz i powiedz czy przekazałaś to, co teraz piszesz, że starałaś się przekazać

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem >na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak >zainteresowania.

Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z
  • Odpowiedz
Bardziej przywaliłam się do tych co np. dołączają do wydarzenia na FB a potem "a ciul, nie chce mi się jednak wstawać


@Hannahalla: przecież ludzie zaznaczają udział w różnych wydarzeniach automatycznie, tak samo jak 'like it" przy zdjęciach znajomych, bez większego zastanowienia się, czy faktycznie wezmę udział albo czy faktycznie zdjęcie się podoba
  • Odpowiedz
Ostatnio zaliczyłem trzy wschody słońca, z podobnych powódek i nie tworzyłem jakoś pełnych oburzenia wpisów, że dookoła nikt inny nie witał nowego dnia.


@Wojt_ASR: bo wschód słońca masz codziennie

  • Odpowiedz
  • 0
@Wojt_ASR: jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą. Ogólnie temat wpisu jest z d--y, bo użytkowniczka @Hannahalla nie biega o 5 rano tak jak ja czego całkowicie nie rozumiem. Dbanie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną to podstawa więc należy n---------ć codziennie rano.
Co ja napisałem powyżej? Każdy k---a se robi na co se ma ochotę, jedni śpią a drudzy oglądają naturalnego satelitę naszej planety.
  • Odpowiedz