Wpis z mikrobloga

Grrr! Głupcy! Nikt nie chciał wyjść nawet na balkon (!) by obejrzeć zaćmienie. Śmierdzące leniuchy. Stałam z bratem na środku osiedla i NIKOGO nie było poza naszą dwójką. Osiedle kilka tysi ludu. Przeraża mnie taki brak zainteresowania.
Ja oglądałam to z "całą" rodziną - rodzice w domu rodzinnym pod granicą, a ja z bratem w #warszawa
Co za ignoranci w stolicy. Fuj.
#krwawyksiezyc #zacmienie #zacmienieksiezyca #ksiezyc #cotahannah #gorzkiezale
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Gratuluję wywołania gównoburzy z najbardziej błahego powody ever ( ͡° ͜ʖ ͡°). To jest #!$%@? niewiarygodne! W tym roku zaliczyłem zaćmienie Słońca, Księżyca i Perseidy ( ͡ ͜ʖ ͡). Pozdro elo kosmiczna wariatko.
  • Odpowiedz
@hacerking: @Wojt_ASR: @rfree: @dozownik_celkowy: @steemm: @Zwykly_Czlowiek:
Nie przesadzacie z tym pieprzeniem o pracy?
Nie lepiej po prostu napisać, że nie interesowało was to zjawisko?
Nie spałam od 3:30 do 5, później usnęłam i wstałam o 6:30, a od 8 jestem w pracy (normalnie do 16), później zakupy, powrót do domu, obiad, itd. itp. Poszłam spać tuż po 22, bo ciekawiło mnie to zaćmienie i naprawdę chciałam je zobaczyć. No i przeżyć jakoś ten poniedziałek :)

Ale nie... łatwiej robić gównoburzę, hurr durr ty leniu, ty nierobie, ja muszę do pracy, nie mogę sobie
  • Odpowiedz
@faramka:
@Hannahalla:
Nie lepiej po prostu napisać, że udało wam się uciec po ciemku na chwile z kuchni? Zamiast pełne euforii, tego haniebnego czynu, robić gównoburze myśląc, że inni też są zamknięci w kuchni?
  • Odpowiedz
  • 0
@Hannahalla: No super, szczegolnie , ze po polnocy polozylem sie spac, zmeczony po calym dniu (od 7 na nogach), nastepnie o 6 musialem wstac. Jak sie jest studentem, ktory ma jeszcze ostatnie dni wakacji to mozna sobie pozwolic.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Podzielam Twoje zdanie, obracamy się wokół bezrefleksyjnych ludzi-robotów. To właśnie zdolność do takiej ekstrawagancji czyni z nas elitę, co dobitnie potwierdza rozkład plusów. Chyba że to bait, to szacun :)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Wyszedłem z pieskiem na pole i oglądałem. 2 razy coś mignęło i myślałem, że to spadająca gwiazda, ale podobno to jakieś refleksy z którejś satelity. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Warto było obejrzeć, nigdy czegoś takiego nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę.
  • Odpowiedz