Wpis z mikrobloga

@pijawka: oczywiście, że nie pisałem. Nawet nie miałem pojęcia o programowaniu w liceum. Pisałem z matmy. W tym roku informatyka na WPPT, który skończyłem to najbardziej oblegany kierunek na pwr, więc pewnie ciężko będzie się dostać. Jeśli zaś chodzi o utrzymanie to w moim przypadku było mega ciężko, ale złapałem zajawkę matematyki + programowania i jakoś dałem radę (ze wspomaganiem wielu mega ziomków i ziomic z roku ;) i nie mówię
@sambarumba: ogolnie zastanawiam sie nad kierunkiem informatycznym tylko tak naprawde nie wiem ktory wybrac.. wiadomo, marzeniem to praca w mirkosofcie z pensja 15k per month, dlatego spinam dupe i nadrabiam wsyzstko co musze i jakos to bedzie. w kazdym razie dzieki a odpowiedz, o takie mirko nic nie robilem
marzeniem to praca w mirkosofcie z pensja 15k per month


@pijawka: to się zastanów, czy te studia są Ci tak bardzo potrzebne do tego, bo obecnie o wiele częściej lepiej jest zacząć coś robić i przez te lata nabrać doświadczenia, niż marnować czas na gównostudiach, które nie nauczą Cię tyle co praktyka ;P
@pijawka: trochę masz złe podejście. mirkosoft to ewentualnie może być jakiś cel, marzeniem ewentualnie może być po prostu praca za dobre pieniądze w której robisz to co lubisz. Zastanów się dobrze co lubisz robić.

*nie tyczy się typków takich jak ja, bo ja nie wiedziałem kompletnie co chciałem robić, ale bardzo lubiłem siedzieć przy kompie i grzebać ( ͡° ͜ʖ ͡°) na studiach złapałem mega zajawkę na