Wpis z mikrobloga

Aktor Neil Patrick Harris odpowiada o tym jakim wyzwaniem jest wychowywanie bliźniaków wraz ze swoim partnerem... Co o tym sądzicie? Dwóch facetów wychowujących małe dzieci? Mam bardzo mieszane odczucia... jest w tym coś bardzo nienaturalnego, sprzecznego z procesem ewolucji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

http://celebritybabies.people.com/2015/09/23/neil-patrick-harris-best-time-ever-parenting-twins-bad-cop/?xid=socialflow_facebook_peoplemag

#4konserwy #lewica #niepopularnaopinia #homoseksualizm #dzieci
Pobierz
źródło: comment_DfeEh4bFgDkiOUt1uOlYm992nLofACK4.jpg
  • 56
Ale wydaje mi się, że dzieci powinny mieć matkę, nie można zastąpić mamy drugim "tatusiem", to na pewno wpłynie na psychikę tych dzieci.


@ethics: Dziecko nie jest izolowane od świata. Wzorcem kobiecym nie musi być koniecznie matka, wiele kobiet więcej wyciąga od ciotek, babć czy przyjaciółek rodziny. Zresztą samotnym rodzicom też byś zabrał dziecko bo nie dają obu wzorców?
@1Jurko: Podajesz teraz bardzo skrajny przykład, ale chodziło mi bardziej o normalne wzorce po obu stronach para hetero vs para homo. Mnie też generalnie nie przeszkadzają odmienne preferencje, lecz w tym przypadku chodzi o wychowywanie dzieci, a to już bardziej złożona sprawa. Nie uważam, aby promowanie adopcji dla par homoseksualnych było właściwe - jak ma to miejsce w niektórych krajach UE.