Wpis z mikrobloga

Aktor Neil Patrick Harris odpowiada o tym jakim wyzwaniem jest wychowywanie bliźniaków wraz ze swoim partnerem... Co o tym sądzicie? Dwóch facetów wychowujących małe dzieci? Mam bardzo mieszane odczucia... jest w tym coś bardzo nienaturalnego, sprzecznego z procesem ewolucji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

http://celebritybabies.people.com/2015/09/23/neil-patrick-harris-best-time-ever-parenting-twins-bad-cop/?xid=socialflow_facebook_peoplemag

#4konserwy #lewica #niepopularnaopinia #homoseksualizm #dzieci
u.....r - Aktor Neil Patrick Harris odpowiada o tym jakim wyzwaniem jest wychowywanie...

źródło: comment_DfeEh4bFgDkiOUt1uOlYm992nLofACK4.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@artpop: czytałem kiedyś o teorii, która przedstawiała następujący punkt widzenia
- podczas wychowywania dziewczynki najważniejszy jest silny, męski wzorzec
- a w wypadku chłopców jest to wzorzec damski
Także nie mówię nie, ale byłbym raczej ostrożny w wydawaniu takich sądów przedwcześnie
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że rozwój dziewczynki może być zaburzony ze względu na brak wzorców lub niewłaściwe wzorce zachowań kobiecych jakie będą przedstawiać jej "rodzice". Chyba, że jeden z nich jest trans.


@llorT: ODEBRAĆ CÓRKI SAMOTNYM OJCOM!!1!
  • Odpowiedz
@robertx: @nsiwy: Gratuluję stylu wypowiedzi.

@unknown_stranger: Moim zdaniem pytanie jest... nierozsądne. Mocno manipulujące odbiorcami, którzy żywią niechęć do gejów. To trochę jak z tymi obrazkami imigrantów - rozwrzeszczani bandyci, albo biedne dziecko wyrzucone na brzeg. Zamiast rozmowy dostajemy przykłady jak z ostatniej debaty o imigrantach - z jednej strony biedne sieroty wyrzucone na brzeg, a z drugiej rozwrzeszczani bandyci. I teraz ani nikt nie powie, że
  • Odpowiedz