Wpis z mikrobloga

Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewczynę. Masz 24 lata, znajdź sobie wreszcie jakąś dziewczynę, czemu nie masz dziewczyny, tyle ładnych dziewczyn jest, wszyscy mają dziewczyny, czemu ty nie masz dziewczyny, ale dziewczynę to ty sobie znajdź, dziewczynę znajdź sobie ty, dziewczyna, to jest coś co powinieneś sobie znaleźć, dziewczyny trzeba ci, znajdź sobie ją, dziewczyna, tak, właśnie o niej mówimy, chcemy, abyś znalazł ją sobie.

W końcu, #!$%@?, nie wytrzymałem i rzekłem: Weź ojca pod rękę, idź z nim do łazienki, spójrzcie na swoje odbicia w lustrze i odpowiedzcie sami sobie: czy z połączenia dwóch tak brzydkich osób, mógł powstać ktoś, kto jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę. Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.

Starzy zamilkli, a ja mam spokój.

#feels #przegryw
Pobierz
źródło: comment_tyQyE8QPhFPaoeTFBCZNGmNVI914CVM9.jpg
  • 214
@MajkiGee: no nie wynajmie. To były czasy studenckie i wynajmowaliśmy to mieszkanie w piątkę - po parce w pokoju. Wychodzą generalnie grosze. Nie odczuwam, żebym żył tam jak podczłowiek. Było super. Przyjeżdżali ludzie z couch surfingu i w ogóle.

Jak zaczęliśmy pracować w miarę normalnie, to przenieśliśmy się do domu 6km od centrum. 6os, każda ma własny pokój, 2 łazienki, duży ogród itd. Łącznie 3.5k z opłatami. To po 650 od
@Lake_Titikaka: nie rozumiesz ze skoro chodzisz na silke - dbasz o swoje cialo? Przez co twoje cialo jest podatniejsze na rozowe paski? Przeciez ty nie zwracasz uwagi na jakies grube flądry 90 kg 160 cm to dlaczego ktoras mialaby zwrocic uwage na suchoklatesa ktory jej nawet przez prog nie przeniesie? Chcesz miec ladna dziewczyne to sam zadbaj o siebie. Jest od groma ludzi ktorzy byli typowymi przegrywami a gdy zaczeli normalnie
Ja pracuje w Niemczech i spotykam ludzi którzy zaryzykowali i założyli rodziny w pl, mimo tego że zarabiali w pl 3k zł (dla mnie to kwota nieosiągalna) to nie wystarczy to na wynajmem mieszkania i utrzymanie rodziny, widziałem już dorosłych facetów płaczących bo musieli zostawić dzieci. De fakto to własnie ta #!$%@? polska bieda jest powodem ujemnego przyrostu i że ludzie boja się zakładać rodziny. Mnie nawet ksiądz na kolędzie męczy czemu