Wpis z mikrobloga

Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewczynę. Masz 24 lata, znajdź sobie wreszcie jakąś dziewczynę, czemu nie masz dziewczyny, tyle ładnych dziewczyn jest, wszyscy mają dziewczyny, czemu ty nie masz dziewczyny, ale dziewczynę to ty sobie znajdź, dziewczynę znajdź sobie ty, dziewczyna, to jest coś co powinieneś sobie znaleźć, dziewczyny trzeba ci, znajdź sobie ją, dziewczyna, tak, właśnie o niej mówimy, chcemy, abyś znalazł ją sobie.

W końcu, #!$%@?, nie wytrzymałem i rzekłem: Weź ojca pod rękę, idź z nim do łazienki, spójrzcie na swoje odbicia w lustrze i odpowiedzcie sami sobie: czy z połączenia dwóch tak brzydkich osób, mógł powstać ktoś, kto jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę. Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.

Starzy zamilkli, a ja mam spokój.

#feels #przegryw
Pobierz Lake_Titikaka - Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewcz...
źródło: comment_tyQyE8QPhFPaoeTFBCZNGmNVI914CVM9.jpg
  • 214
@slawpe13: O jak kisnę temat usamodzielnienia się. Mam znajomych co zarabiają po 500 zł miesięcznie i wzięli śluby i się usamodzielnili. Wesele z pieniędzy starych, mieszkanie z pieniędzy starych, utrzymanie z pieniędzy starych, auto rodziców, wyjazd rodzice zafundują. O jacy my jesteśmy samodzielni. Wytłumacz, że wcale nie są, że jedyna rzecz jaką im się udało na razie to ożenić. A bu wielkie oburzenie.
@deida:

Nie zazdrosc, nie ma czego. Chcialem tylko pokazac, ze "cyfry" to nie wszystko i #!$%@? mozna byc niezaleznie od okolicznosci.

Zarabiam 13k, mam 178 cm wzrostu i tez #!$%@?.

moze bym #!$%@?, gdyby nie spaprana geba.

No stary.

Stephen Hawking miał dwie żony, Dahmerowi do puchy różowe paski słały używane stringi, a Ty akurat jesteś tą jedyną #!$%@?ą na świecie, która nie znajdzie partnerki?

Zapuść brodę, idź do kosmetyczki niech
@niebieskikot:
Trudno o pewność odnośnie motywacji. Można jednak uznać coś za mniej lub bardziej prawdopodobne. Zauważ, że gdyby ktoś panicznie obawiał się tego, czy laska nie leci czasem na jego bogactwo, to musiałby być biedny -- wtedy okazałoby się, że lepiej być biednym niż bogatym by wyrywać laski, co wydaje się bzdurą.

Są sposoby na to, by zminimalizować prawdopodobieństwo tego, że laska leci bezpośrednio na kasę, tj. jest z nami dla
@niebieskikot:
PS. Forsa to tylko narzędzie, ale potężne narzędzie. Daje dzisiaj dużo możliwości. To ona jest dobrym (wiadomo: nie idealnym) estymatorem potęgi człowieka. W praktyce, w dzisiejszym świecie, w porównaniu do pieniędzy, nie ma znaczenia, czy jesteś ładny, wysoki, spakowany czy agresywny. To forsa załatwia sprawę i jest estymatorem tego, ile jesteśmy warci dla innych, obcych nam ludzi.

Kasa powoduje, że stać nas na dobre ciuchy, stylistów itp. Że jak mamy
ale Wy jesteście #!$%@?, kotwica Wam w plecy :D I co, dlatego że jest brzydki ma nie mieć prawa posiadania dziewczyny, która mu się podoba? Ma brać cokolwiek a potem być takim zwykłym Januszem, którego wkurza żona, której nie kocha (pewnie z wzajemnością)?


@Sheppard25: a bierz kogo chcesz, jeśli nadrabiasz wygląd charakterem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ediz4: Mieszkania za 1400 nigdy się nie wynajmie, ale dlaczego nie np. pokój z rachunkami, do tego zostaje kilkaset złotych na wyżywienie plus przyjemności. Da się za to wyżyć samemu - inaczej większość studentów też by szukała żarcia po śmietnikach.
@MajkiGee: przez ostatnie 3 lata wynajmowalem 120m2 mieszkanie w samym centrum poznania za 1400 z opłatami. To normalna cena, za mieszkanie w kamienicy, bez grzyba, ale też bez marmurów. W wysokim standardzie kawalerka pod 100m2 kosztuje 2200