Wpis z mikrobloga

Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewczynę. Masz 24 lata, znajdź sobie wreszcie jakąś dziewczynę, czemu nie masz dziewczyny, tyle ładnych dziewczyn jest, wszyscy mają dziewczyny, czemu ty nie masz dziewczyny, ale dziewczynę to ty sobie znajdź, dziewczynę znajdź sobie ty, dziewczyna, to jest coś co powinieneś sobie znaleźć, dziewczyny trzeba ci, znajdź sobie ją, dziewczyna, tak, właśnie o niej mówimy, chcemy, abyś znalazł ją sobie.

W końcu, #!$%@?, nie wytrzymałem i rzekłem: Weź ojca pod rękę, idź z nim do łazienki, spójrzcie na swoje odbicia w lustrze i odpowiedzcie sami sobie: czy z połączenia dwóch tak brzydkich osób, mógł powstać ktoś, kto jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę. Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.

Starzy zamilkli, a ja mam spokój.

#feels #przegryw
Pobierz Lake_Titikaka - Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewcz...
źródło: comment_tyQyE8QPhFPaoeTFBCZNGmNVI914CVM9.jpg
  • 214
@slawpe13: Ja jestem np na garnuszku rodzicow.Znaczy jeśli mowa o mieszkaniu.Bo pracuje i studiuję normalnie,ale mieszkanie to duża kasa.Mnie by zbawiło tylko takie w centrum np, niestety ceny w tym roku podskoczyły o kilka stówek,mieszkanie z minimum 3 osobami kosztowałoby mnie wiecej jak polowe wyplaty,a trzeba doliczyć jeszcze rachunki i wyżywienie.Byloby to nieoplacalne i tak juz zawalam 2 dni studiów żeby pracować. Niestety,ale w tych czasach ciężko sie szybko ustawić na
@mlg20: Wstyd to kraść. Na cholerę ma się wyprowadzać i marnować kasę którą może śmiało zainwestować w siebie czy po prostu mieć dzięki niej trochę radości w życiu?

Mnie stać na wyprowadzenie się od rodziców i biedowanie w pokoju ze studenciakami no ale co to za życie? Po co mi to? Mieszkałem tak 2 lata na studiach i dzień w dzień wracając na mieszkanie mnie #!$%@? trafiał.

@slawpe13: Ahahaha. Parę
@rskk: może i masz racje, to zależy też na jakich ludzi trafileś, ktorzy z tobą mieszkali,ale im dłużej się z tym zwleka, tym trudniej póxniej sie usamodzielnic.Poźniej konczy taki stary kon z 30-40 na karku, ktoremu mama wciąż robi obiadki.brrr
@rskk: Chyba kpisz z tym "królewskim pokojem"... W Warszawie parę lat temu pokój to był koszt 600 zł + opłaty i to całe 11m^2 w mieszkaniu w wielkiej płycie...

Teraz jest to samo - tylko trzeba sobie darować "królewskie warunki" na początek.
@Lake_Titikaka:
Gdybyś jednak pisał na poważnie, jest pewna rada...

Bądź bogaty! I załatwisz sobie spokojnie prawdziwą 7, 8 czy 9/10.

Albo leć na siłkę i pakuj jak opętany do osiągnięcia sylwetki plażowej. Z sześciopakiem na brzuchu i dobrą sylwetką, będziesz przynajmniej 6/10 nawet mając totalnie brzydką gębę.

Albo weź jakoś się ogarnij mentalnie/życiowo, żebyś miał mocną psychikę, dobry plan na życie i żebyś niechybnie go realizował.

Albo zastosuj kombinację powyższych. Wiesz,
@mlg20: Nikt nie mówi, że jest łatwo. Ba, pewnie gdybym miał rodziców na miejscu, to też bym z nimi mieszkał, dokładając się do budżetu. Ale mieszkanie samodzielnie ma jednak wiele dodatkowych plusów: poznajesz koszty życia, rozliczanie rachunków, spotykasz się z kumplami i z laskami kiedy chcesz. Po prostu się usamodzielniasz.

Jak to się mówi: pępowinę trzeba przerwać. Inaczej w późniejszym życiu jest po prostu ciężko. Zamieszkanie samodzielne to inwestycja w siebie
@mlg20: Nie istotne jacy ludzie. Nie potrafię czuć komfortu mieszkając z obcymi ludźmi. Tyle. No i ja od paru lat od rodziców złotówki nie wziąłem. Z ciekawostek dodam, że pracując przez pół roku w Belgii za minimalną wynajmowałem sobie kawalerkę blisko centrum w Liege i jeszcze sporo mi zostawało. Uzyskaj coś takiego u nas.

@slawpe13: No może Warszawa, ja mówię konkretnie o Krakowie. Parę lat temu za 1800zł z opłatami
@niebieskikot: Mieszkam w Wawie, więc do niej się odnoszę. Z tego co wiem, wszędzie indziej jest taniej (jeżeli chodzi o koszt wynajęcia mieszkania/pokoju). Zarobki pewnie też są niższe - ale to już każdego z nas dotyczy: podjęcie decyzji, czy przy takich a takich dochodach i kosztach opłaca sie tu i tu pracować i mieszkać.

PS: Nie jestem warszawiakiem, pochodzę z miejscowości ponad 100km od stolicy.
@rskk: @slawpe13: Miałem się usamodzielnić od tego miesiąca,ale ceny były zbyt kosmiczne.Zaczęły rosnąć (warszawa). Skonczylo się tak, że za 3 dni zamawiam thrustmaster rs500. Coz jak nie moge miec pokoju w wawie to chociaz będe mial symulator #!$%@?
@mlg20: Trzeba było zacząć się usamodzielniania pod koniec czerwca - ceny wtedy maleją (studenci zwalniają mieszkania).

Spróbuj w następnym roku.

PS: Zajebisty symulator, też taki chcę! ;-)
@slawpe13: właśnie ile ludzi tyle opinii.Część mówiła jak Ty, a część, że ceny spadają na październiku gdy zostają mieszkania,ktorych nikt nie chce.Cóż, trzeba znaleźć dobre strony wszystkiego
@mlg20: Z mojego doświadczenia najlepiej szukać czegoś jak studenty kończą 1 semestr. Wtedy sporo osób odpada i można coś dorwać tanio.
@Lake_Titikaka: Dobrze, że tylko dziewczynę sobie Ci każą znaleźć. Jestem w twoim wieku i już od roku głowę mi ojciec suszy, że już żonaty powinienem być. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnio wymyslił sobie, że pójdzie do proboszcza i się z nim dogada, że jak będą jakieś panny na parafii co przyjadą na światowe dni młodzieży to wybierze mi jakąś bialorusinkę czy inną ukrainkę co by robotna była