Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno
2. Potrzebuj 3 zdjęć jak do dowodu
3. Udaj się spacerkiem do pobliskiej galerii do punktu FOTO
4. Dowiedz się że 4 x foto = 25zł co budzi w tobie ukryte od dawna pokłady cebuli
5. Podziękuj, wróć do domu i wyszukaj jedno stare zdjęcie sprzed 2 lat
6. Zeskanuj je i wklej razy x4 do odpowiedniej wielkości pliku cebula.jpg i wrzuć na pendrive
7. Wróć do punktu foto i wywołaj zdjęcie na automacie za 1.19zł
8. Wróc do domu i wytnij zdjęcia
9. PROFIT 23.81zł i wypełniony wskaźnik cebuli na cały miesiąc xD

#protip #cebuladeals #cebula #cebulamotzno #oszczedzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 45
o tam z wysyłką wołają 20zł

5. Znajdź alternatywe za 0,80 $ na allieexpress

6. Poczekaj 3 tygodnie na przyjście paczki z z chin.

7. Profit 17zł!


@Kezoj: Raz tyle zapłaciłem. Ostatnio często potrzebuję takich zdjęć, więc sobie je zeskanowałem i drukuję sam w domu na papierze fotograficznym. Jakość słabsza, ale chociaż taniej.
@Kezoj: najzwyklesiejsza.
Najpierw wkleiłem od razu na druk i wydrukowałem formularz ze zdjęciem. Rzucała się, że zdjęcie musi być jako załącznik - ja na to że dzowniłem spytać czy zdjęcie może być juz przyklejone na formularzu i powiedziała Pani że tak. Ona- ale przyklejone to co innego. Ja mówię no ok, to proszę jako załącznik i dałem takie samo wycięte zdjęcie :) Twało to jeszcze trochę, ale prawko mam :)
@pieczywowewiadrze: W dowodzie nie ma podanego adresu zameldowania. Nawet w blankiecie do wypełnienia nie ma nigdzie pola na wpisanie obecnego miejsca pobytu.

Nie wiem czy jest obowiązek meldunku, natomiast gdzieś czytałem, że jest, ale tylko do końca 2015 roku. Nie wiem czy to przeszło.
@Member: kiedys chodzilem na silke z typem 35lat (2 supersamochody kupione za gotowke) przeterminowany dowod, zarejestrowany bezdomny i nierejestrowany bezrobotny, chata i hajsu ile tylko zdoła unieść :D chcial sobie ejszcze zalatwic akt zgonu ;D
@Kezoj: niedawno zgubiłem portfel i chciałem wyrobić nowe zdjęcia do dokumentów, a teraz prawo jazdy i dowód mają inne zdjęcia i trzeba było dać 2x25zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)