Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno
2. Potrzebuj 3 zdjęć jak do dowodu
3. Udaj się spacerkiem do pobliskiej galerii do punktu FOTO
4. Dowiedz się że 4 x foto = 25zł co budzi w tobie ukryte od dawna pokłady cebuli
5. Podziękuj, wróć do domu i wyszukaj jedno stare zdjęcie sprzed 2 lat
6. Zeskanuj je i wklej razy x4 do odpowiedniej wielkości pliku cebula.jpg i wrzuć na pendrive
7. Wróć do punktu foto i wywołaj zdjęcie na automacie za 1.19zł
8. Wróc do domu i wytnij zdjęcia
9. PROFIT 23.81zł i wypełniony wskaźnik cebuli na cały miesiąc xD

#protip #cebuladeals #cebula #cebulamotzno #oszczedzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 45
  • Odpowiedz
@Kezoj: Ceny zdjęć "dowodowych" dawno już odleciały w kosmos, jeno parę miesięcy temu sam chciałem zrobić sobie 5 w czasie wizyty w "profesjonalnej sieciówce" w jednym z centrów handlowych - właściciel tego przybytku zaśpiewał mi 40 (czterdzieści, z ręką na sercu) cebulionów za komplet.
  • Odpowiedz
@factorys: No a jak.

A w tym czasie u lokalnego, "nie-sieciowego" fotografa koszt 5 zdjęć dowodowym (razem ze strzeleniem fotki) to... 15 złotych ;)
  • Odpowiedz
@mnik1: u mnie lokalny fotograf to artysta :) Dostał foto 30x20, miał zeskanować, i przeskalować żeby twarz weszła do wisiorka... 5 dni potrzebował ;) Dopiero żona mu powiedziała żeby na wieczór zrobił ;p
  • Odpowiedz
@mnik1: 40zł to ja bym mógł zapłacić za super zdjęcie, w pro studio (a nie oświetlenie z zimnej sufitowej jarzeniówki) z retuszem. Że wychodzi ci ładne portretowej zdjęcie w stylu fotografii ślubnych z lat 30-40tych( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety teraz raczej masówka.
  • Odpowiedz