Wpis z mikrobloga

@jagodnik: Oczywiście - windows. Ja też ciągle siedziałem na androidzie, ale tak się zacinał, że dałem sobie spokój. Kupiłem lumię 830. To jak przesiadka z hdd na ssd :) Naprawdę polecam z całego serca. Jak masz kaskę to 930 bierz.
@jagodnik: cenowo pewnie tak ale czy będziesz zadowolony? Raczej nie - szczególnie dużo ludzi narzeka po ostatnich update'ach. Jaki masz problem z adnroidem? Kup sobie jakiegoś flagowca (niekoniecznie najnowszego) i nie będzie problemów.
@jagodnik: Najprościej, co zawsze mówię - jest sprawdzić na własną rękę - internet, salony, czasem maszyny wirtualne itd.

Bo wszyscy tutaj powiedzą wszystko, byś przeszedł (itd.) - a potem "ja pier****, ten Android taki zły nie jest" [z 80% ludzi].

Lepiej idź do salonu Apple czy jakiegoś innego, idź do jakiegoś RTVAGD czy coś podobnego - I SPRAWDŹ
@jagodnik: ja mam #!$%@? 4. Jakbym mial zmieniac to na ip5. Ale od biedy 4s tez bedzie ok. Nie bedzie 15 rdzeni ale fajnie lata. A ios wymiata. Kumpela sciaga od majfrendow co pol roku nowe topowe modele na androidzie, ale jakby byly spoko to by ciagle nie wymieniala. Poza tym jakos wykonania starego ip4 jest ciagle lepsza niz szajsunga s5
@pieczywowewiadrze: No jest tworzywo bo taka jest filozofia samsunga - ma się nie rysować i przyjmować na siebie naprężenia podczas upadku. Ale czy to jest gorsza jakość wykonania? Inna - estetycznie może się podobać lub nie.
@vajroos: Widzisz, Samsung stawia na to, że w razie upadku są duże szanse na działanie ich telefonów. Apple na emejzing i upadek może spowodować śmietnik. Przecież metal zawsze lepszy niż plastik, co z tego, że jak upadnie to telefon do śmietnika ...

Oczywiście telefonami rzucać nie należy, ale plastik ma sporo zalet. Mój telefon wiele razy upadł z 1.5 metra i nic mu nie jest. Czego o metalowych powłokach mówić nie
@skowyr: Po prostu nie podoba ci się tworzywowa tylna klapka (masz prawo mieć swoje zdanie na ten temat) i po tym wmawiasz, że to gówniana jakość (czyli wszystko inne to gówno). Właśnie dlatego nie lubie dyskutować z fanbojami.
Mam S5 i szczerze powiem ze jakos obudowy jak za te pieniadze to kpina ... plastkowa obudowa z ktorej odpada lakier po lekkim uszkodzeniu , odstajacy aparat , za rok konczy mi sie abonament i sam nie wiem czy nie przejde na iphona
@tripletime: Zależy jak upadnie, to chyba z Applem było to, iż gościu wyszedł z salonu po X czasie stania, podszedł do kamery, która to nagrywała pokazać sprzęt, upadł mu i ze szkła nic nie zostało? :P

Ogólnie ostatnio na wykopie był test S5 lub S6, którym młotkiem napierdzielali w telefon. Oczywiście z różną siłą, ale trzeba było naprawdę mocno napierdzielać by poszedł (ale jak poszedł to na serio). Oczywiście i tak