Wpis z mikrobloga

@oliwga: pushbullet, bsplayer (więcej kodeków ma niż MX Player), chrome lub firefox w zależności czego używasz na pc (synchronizacja zakładek itd) a nie jakies lipne dolphiny, Solid Explorer, Google Keep, SeriesGuide jeśli oglądasz seriale, Sunrise Calendar (szczególnie dla widgetu 'Agenda'), Relay for reddit jeśli czytasz reddita.
@oliwga: Gdzie zamawialas, ile czekalas? Ja zamowilem dzisiaj LTE na ibuygou i na razie mam status paid. Tez przesiadam sie z sony tylko z sp czyli juz model calkiem ok. Tak przy okazji pytanie do posiadaczy, ktorzy tu zagladaja: warto kupowac jakies szklo hartowane, folie? Komus juz pekla szybka? Moja xperia spadla dziecku jakies 50 razy i nic poza poobijanymi aluminiowymi bokami wyswietlacza a zony lg spadl raz z wysokosci 40cm
@arhu: @Szybki_Antek: mam sporo do czynienia ze szkłami hartowanymi i powiem Wam że bierzcie co najtańsze. Ochrona dużo lepsza, nie rysuje się tak szybko, a jak się będzie miało strzaskać to tak samo pójdzie to za 2dolany i to za 40cebulionów.
@rubik: napisałem do nich i odpisali: " Thank you for your order on iBuygou.

But I'm so sorry the Mi4 3gb ram 16gb rom fdd-lte is in short supply, we are not sure when it will be available again,  the WCDMA version will be in stock next week, would you like to change it to the WCDMA version or not? Or change it to the 2gb ram Mi4?"

:/
@Szybki_Antek: nie powiem zszokowałeś mnie lekko. Ja do nich pisałem w środe, dostałem odp że wyślą pod koniec tygodnia. Teraz też napisałem czy napewno wyślą bo słyszałem że mają braki. Zobaczymy co Linsey odpisze.
Ale jeśli miałbym wybierać wziąłbym ten 1gb ramu mniej.