Wpis z mikrobloga

Zagadka:

Co jest nie tak z tym zdjęciem?

Na pierwszy rzut oka wszystko zaje - uśmiechnięci ludzie, maraton, piękna pogoda.

Ale przyjrzyjcie się.

Widzicie?

Tak, k---a, tak.

Ci ludzie biegną po p---------j obwodnicy Wrocławia.

Już c--j z centrum, tam zawsze przy okazji maratonu są dantejskie sceny. C--j, że nie ma żadnych znaków jak to objechać. C--j, że nawet jakby były to by się nie dało, bo moja dzielnica jest po prostu otoczona maratonem.

Ale po j-----j obwodnicy!?

Żaden Episkopat, żadne Służby, Loże czy Mafie, żadni Żydzi, żaden Michnik, ani żaden Donald Tusk nie jest tak blisko absolutnego dyktatu jak te zmurszałe dziady w kolorowych butach.

Za rok będą biec po autostradzie, a za dwa lata wbiegną wam do domu spoceni, w obcisłych gaciach i nie przestając truchtać wygrzmocą żonę. I nie będzie zmiłuj, bo "jak jesteś taki mądry to sam przebiegnij 40 kilometrów.".


XD

Mam to stąd

#heheszki #bekazpodludzi #wroclaw #bieganie #maraton
Aerials - > Zagadka:

 Co jest nie tak z tym zdjęciem?

 Na pierwszy rzut oka wszys...

źródło: comment_885F6p5HzGkoRYwpR4vYQgrGPIHZsaHH.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: k---a mać, przecież o tym maratonie miesiąc wcześniej było wiadomo. Trasa była podana dawno, można było ominąć newralgiczne miejsca. Przypominam, to była niedziela rano! W niedziele rano na drogach są pustki. Dotrze to do Twojego łba w końcu? Poza tym, to jest obwodnica śródmiejska a nie dookoła miasta. I ten fragment spokojnie można ominąć. Więc serio, skończ już wylewać te swoje żale w internet i skoro tak Ci rozrywa
  • Odpowiedz
@Navrazz: teraz zerknalem ze to jest post wywolujacy bol d--y i nic ponad to. Nie ma co komentowac, skoro panna ktora zrobila wpis i ma taki bol d--y o maraton we wroclawiu jest z warszawy. I kompletnie nie zna ukladu ulic i pojecia nie ma, ze we wroclawiu sa dwie obwodnice... i piszczy o tej blokadzie obwodnicy non stop. Szkoda zdrowia, mozna sie rozjesc.
  • Odpowiedz
Ja wyobraziłam sobie właśnie te dantejskie sceny, gdyby jednego dnia na ulice wypuścić biegaczy i masę krytyczną.


@Aerials: Ej, to jest genialne - zrobić raz w roku dzień totalnego s----------a i wypuścić jednocześnie wszystkich rolkarzy, biegaczy, rowerzystów i innych niedojebów żeby się między sobą dogadali komu bardziej się należy miejsce na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: Tak jak pisałam - to nie mój tekst. Wystarczy spojrzeć w komentarze zeby zobaczyć, co mieszkańcy Wrocławia sadza o ludziach w kolorowych butach. ;) Warszawa tez bywa często paraliżowana niestety.
  • Odpowiedz
Za rok będą biec po autostradzie, a za dwa lata wbiegną wam do domu spoceni, w obcisłych gaciach i nie przestając truchtać wygrzmocą żonę. I nie będzie zmiłuj, bo "jak jesteś taki mądry to sam przebiegnij 40 kilometrów."


@Aerials: xDDD
  • Odpowiedz
Racja, w dupie z tymi, którzy nie dotarli do swoich "pozytywnych akcji", bo nie mogli przejechać obwodnicą, która została zrobiona po to, żeby jeździły nią samochody i nie korkowały miasta.


@Aerials: To po co ten tekst? skoro nie znasz miasta i nie masz pojecia o ukladzie komunikacji w nim?
  • Odpowiedz
@Aerials: bo ludzie którzy zalajkowali jakiś c-----y fanpage są miarodajną grupą, na podstawie opinii których, możesz powiedzieć co sądzą mieszkańcy Wrocławia xDDD
Weź sobie jeszcze poczytaj gazetę wrocławską to będziesz mogła wypowiadać się na temat tego co sądzą mieszkańcy Wrocławia o rowerzystach. Co z tego że nie ma to żadnego związku z prawdą.
@PurpleHaze: masz rację, szkoda komentować. Z taką logiką ciężko dyskutować :)
  • Odpowiedz
@Aerials: Do wszystkich biegaczy! Pozwólcie, że się wypowiem. Skoro twierdzicie, że możecie sobie biegać po drogach publicznych to my będziemy sobie jeździć samochodami po parkach:D Zazwyczaj ławki są obsrane przez ptaki albo oszczane przez żuli to w-------ę się np. do parku szczytnickiego autem. Pozdrawiam wszystkich kierowców
  • Odpowiedz
@Aerials: Dlatego coraz częściej odpuszczam warszawskie biegi masowe. Jest ich coraz więcej, trasy beznadziejnie skonstruowane (aby ktoś mógł pobiegać, to ktoś drugi musi stać w gigantycznym korku albo jechać objazdem przez Legionowo), przybywa weekendowych biegaczy - januszy, którzy jedyne co robią to cykają foteczki. Podczas ostatniego Biegu Powstania uświadomiłem sobie jak bardzo skopano organizację, jak obok mnie na Wybrzeżu Gdańskim śmignęła karetka do położniczego. To jest totalnie bez sensu, jak
  • Odpowiedz
@Aerials: Nie tak dawno Mes nawiązał do tego w jednym z utworów.

"Ale biegacz w opasce ma w sobie coś z UFO
Nie myślę, że to bufon, z pewnością będzie zdrów on
Jest takim kontrastem jak róż na czarnym
W takiej chwili, heee, w takiej chwili czuję
Cestlavie123 - @Aerials: Nie tak dawno Mes nawiązał do tego w jednym z utworów.

"A...
  • Odpowiedz
@Aerials: Jak ludzie się w-------ą, gdy jest remont drogi(dziurawa droga - źle, robią drogę - też źle) i trzeba wyjechać z domu 10 minut wcześniej do pracy, to takie nastawienie w ogóle mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz