Wpis z mikrobloga

Ok Mirczątka! #wykopowypupil

Oficjalne wieści są takie - uzbieraliśmy [1537,93 zł + 173,83 zł = 1711,76 zł.](). Oficjalnym jest również fakt, że w sobotę o 7 rano ruszam w drogę do Poznania, po odbiór 4 lotopałanek. Trzy samiczki i samiec. No normalnie nie wytrzymam do tego czasu ;D Rachunek z dziś

Powiem więcej – klatka miała być do końca tygodnia MOŻE zrobiona, bo po co się spieszyć. A tu co? Wróciłam dopiero z pracy, bo pół dnia (od 17 do 22) robiłam klatkę. Na jutro muszę zrobić jedne drzwoczki (zabrakło mi kantówek) i przykręcić 3 siatki. I to wszystko, klatka zrobiona ;) Rozmawiałam dzisiaj ze szklarzem, po kosztach uda mi się zrobić akwarium na spód, więc troszku zaoszczędzimy ;)

Przez środę, czwartek i piątek będę kombinowała z wnętrzem. Jutro jade na ogródki działkowe szukać jakichś wyciętych drzewek owocowych, żebym mogła jakieś bajery zrobić. A w sobotę, ok 13-14 godziny – maluchy będą już u mnie ;)

Poniżej zdjęcia z budowy:

Podstawa + krzywe boki
I góra
I jeszcze
I całe zrobione
I znowu całe
Zapomniałam – nie ma ściany z tyłu – ale to jutro się zrobi ;)

Właścicielami są:

@Tea @kibellos @magrusia @Ccore @MR_PIERNIK @MANDRAS @niepoprawnyhumanista. @latko @krzyk4cz @Sandovan @kamdz @WZR1ONE @acquen @Sneakerro @kazut @NiSziq @SanFabe @popal @Jormungand @Goblin21 @Dragday7 @mlody18 @przyzwoity @lol2x @dlolb @maz00r @AGGETA @HAMRADIOOP @PICZABOCIANA @Genleman @x2one @akuku69 @SIDI @RobenPL @Ciast @Gannta @sambarumba @Dzery @KrecikBMC @dymek1907 @koters @Izycki @mrfafik @Spiszka @REYNEVANDUDEK @KOMENIUSZ @NIESKONCZONOSC @DAJMING @KANGEL_ @CZERW2 @Okoniaczek @erssky @Harold @AKUKU69 @ELOAR @kfasu @WIMC @JATYLKOPORECEPTE @DIABEJOHN @DRAN2 @PROKTO @Yourboss Łukasz K, Wiktoria Ż., Tomasz D., @U43….. Jacek S., Hanna Sz.


A teraz najlepsze tytułu przelewów:

ZA NIEZŁE CYCKI –----- mimo, że się nie podpisałeś, doskonale wiem, kim jesteś ;DDD


kfasu - żeby ci loki strzegłybastionu


NA TUNEL AERODYNAMICZNY W WERSJI MI D @JATYLKOPORECEPTE :D


ZA WYSOKICH LOTÓW FRUWACZA WYKOPOWE GO DO SKLEPU TERRORYSTYCZNEGO :) KA NGEL_PS. POZDRÓW EVENSTAR –----- przecież to ja!:D


NA LOTKI DO 'BABINGTONA' OD @NIESKO NCZONOSC :)


Na domek dla fruwajek i tentegesa do zawiasów. Spiszka


za mizianie pyszczka mieszanki szczura z paralotnią @koters


KrecikBMC dwa śmieszne pieski 800,klatka na śmieszne pieski - 300. Szczęście bezcenne, za wszystkoinne zapłacisz hajsem od mirków :)


Dzery Żeby fruwały kosmonauty


Na zwierzaczki coby im się wiedło. Opiekuj się nimi! P.S. zamawiam pierwsze potomstwo! =] Pozdro, sambarumba


Ccore - Należność za trzy tony twarożku dla śmiesznego latającego stworka

ALE FRUWA LOTOPAŁANKA SŁODKA, WYKOPOWA MASKOTKA. NA SPRĘŻYNY DO STARA OD @MANDRAS

OD KAMDZA, KUP TEMU MAŁEMU DZIKOWI JAKIEŚ DOBRE SUPLE I NIECH ROŚNIE J EBANIUTKI


I zbieram od dziś „nazwy” lotek:

Latający wiewiór
Myszo-wiewiórczy Batman
Fruwajki
Mieszanka szczura z paralotnią ---> mój osobisty faworyt ;D
Żywe latawce
Mirkolotka
Śmiesznynietoperz

I to tyle na dziś ;)

Jak ktoś jeszcze nie jest na spamliście, a chce być – zapraszam do plusowania pierwszego komentarza.

Fanpage - Strona - Allegro

#lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion #wykopowypupil Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Ok Mirczątka! #wykopowypupil

Oficjalne wieści są takie - uzbieraliśmy [...

źródło: comment_cO6YPmhUl9Ctxyxb9L98yU5jkT6KbqeL.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@Nightshade: szczerze to nie wiem. Teoretycznie do weekendu będzie uzbierane wszystko, co potrzebne. Ale jakbym czasem na jakiegoś weta potrzebowała, albo jakieś gadżety, chociazby pellet, to też się pieniądze przydadzą. Tylko po weekendzie to proszę już takie groszowe wpłaty robić, a nie miliony, bo nie będę miała co z tym zrobić ;))))

@Hiisi: Edytowane:D
  • Odpowiedz
@SanFable: ok, już poprawiam ;D

Co do kamery - najpierw niech przyjadą zwierzaki, wtedy powiem ile dokładnie kasy jest i po weekendzie zawołam technicznych mirków, żeby wydebatowali, co mam kupić i co zrobić, bo ja nie znam się ani ociupiniutkę ;D
  • Odpowiedz
@Tasde: dlaczego?:DDD

Powiem tam, Mirek i Mirabelka - to dwa pewniaki. Nie chcę okaleczać zwierzaka imieniem Karyna i Grażyna, bo to po prostu nieładne. Będzie konkurs na imie pewnie ;)
  • Odpowiedz