Wpis z mikrobloga

Ok Mirczątka! #wykopowypupil

Oficjalne wieści są takie - uzbieraliśmy [1537,93 zł + 173,83 zł = 1711,76 zł.](). Oficjalnym jest również fakt, że w sobotę o 7 rano ruszam w drogę do Poznania, po odbiór 4 lotopałanek. Trzy samiczki i samiec. No normalnie nie wytrzymam do tego czasu ;D Rachunek z dziś

Powiem więcej – klatka miała być do końca tygodnia MOŻE zrobiona, bo po co się spieszyć. A tu co? Wróciłam dopiero z pracy, bo pół dnia (od 17 do 22) robiłam klatkę. Na jutro muszę zrobić jedne drzwoczki (zabrakło mi kantówek) i przykręcić 3 siatki. I to wszystko, klatka zrobiona ;) Rozmawiałam dzisiaj ze szklarzem, po kosztach uda mi się zrobić akwarium na spód, więc troszku zaoszczędzimy ;)

Przez środę, czwartek i piątek będę kombinowała z wnętrzem. Jutro jade na ogródki działkowe szukać jakichś wyciętych drzewek owocowych, żebym mogła jakieś bajery zrobić. A w sobotę, ok 13-14 godziny – maluchy będą już u mnie ;)

Poniżej zdjęcia z budowy:

Podstawa + krzywe boki
I góra
I jeszcze
I całe zrobione
I znowu całe
Zapomniałam – nie ma ściany z tyłu – ale to jutro się zrobi ;)

Właścicielami są:

@Tea @kibellos @magrusia @Ccore @MR_PIERNIK @MANDRAS @niepoprawnyhumanista. @latko @krzyk4cz @Sandovan @kamdz @WZR1ONE @acquen @Sneakerro @kazut @NiSziq @SanFabe @popal @Jormungand @Goblin21 @Dragday7 @mlody18 @przyzwoity @lol2x @dlolb @maz00r @AGGETA @HAMRADIOOP @PICZABOCIANA @Genleman @x2one @akuku69 @SIDI @RobenPL @Ciast @Gannta @sambarumba @Dzery @KrecikBMC @dymek1907 @koters @Izycki @mrfafik @Spiszka @REYNEVANDUDEK @KOMENIUSZ @NIESKONCZONOSC @DAJMING @KANGEL_ @CZERW2 @Okoniaczek @erssky @Harold @AKUKU69 @ELOAR @kfasu @WIMC @JATYLKOPORECEPTE @DIABEJOHN @DRAN2 @PROKTO @Yourboss Łukasz K, Wiktoria Ż., Tomasz D., @U43….. Jacek S., Hanna Sz.


A teraz najlepsze tytułu przelewów:

ZA NIEZŁE CYCKI –----- mimo, że się nie podpisałeś, doskonale wiem, kim jesteś ;DDD


kfasu - żeby ci loki strzegłybastionu


NA TUNEL AERODYNAMICZNY W WERSJI MI D @JATYLKOPORECEPTE :D


ZA WYSOKICH LOTÓW FRUWACZA WYKOPOWE GO DO SKLEPU TERRORYSTYCZNEGO :) KA NGEL_PS. POZDRÓW EVENSTAR –----- przecież to ja!:D


NA LOTKI DO 'BABINGTONA' OD @NIESKO NCZONOSC :)


Na domek dla fruwajek i tentegesa do zawiasów. Spiszka


za mizianie pyszczka mieszanki szczura z paralotnią @koters


KrecikBMC dwa śmieszne pieski 800,klatka na śmieszne pieski - 300. Szczęście bezcenne, za wszystkoinne zapłacisz hajsem od mirków :)


Dzery Żeby fruwały kosmonauty


Na zwierzaczki coby im się wiedło. Opiekuj się nimi! P.S. zamawiam pierwsze potomstwo! =] Pozdro, sambarumba


Ccore - Należność za trzy tony twarożku dla śmiesznego latającego stworka

ALE FRUWA LOTOPAŁANKA SŁODKA, WYKOPOWA MASKOTKA. NA SPRĘŻYNY DO STARA OD @MANDRAS

OD KAMDZA, KUP TEMU MAŁEMU DZIKOWI JAKIEŚ DOBRE SUPLE I NIECH ROŚNIE J EBANIUTKI


I zbieram od dziś „nazwy” lotek:

Latający wiewiór
Myszo-wiewiórczy Batman
Fruwajki
Mieszanka szczura z paralotnią ---> mój osobisty faworyt ;D
Żywe latawce
Mirkolotka
Śmiesznynietoperz

I to tyle na dziś ;)

Jak ktoś jeszcze nie jest na spamliście, a chce być – zapraszam do plusowania pierwszego komentarza.

Fanpage - Strona - Allegro

#lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion #wykopowypupil Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Ok Mirczątka! #wykopowypupil

Oficjalne wieści są takie - uzbieraliśmy [...

źródło: comment_cO6YPmhUl9Ctxyxb9L98yU5jkT6KbqeL.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz