Wpis z mikrobloga

Mirki chciałem sobie wczoraj w Zarze kupić płaszcz, ale natknąłem się na tą motocyklową kurtkę i zajebiście mi się spodobała, na co mój różowy że w życiu nie pokaże się nigdzie ze mną jak ją założę :( Kurtka jest zajebista i mój różowy się nie zna, prawda?
#modameska #rock #logikarozowychpaskow
Pobierz Camel665 - Mirki chciałem sobie wczoraj w Zarze kupić płaszcz, ale natknąłem się na t...
źródło: comment_WVaAv6uGjYmqaOXFcfUFrhR6Xj4qrhwa.jpg
  • 84
@Camel665: Będzie skóra, wyobraź sobie, że dajmy na to skórzane glany kosztują ~250. Więc jak skórzana kurtka mogłaby kosztować 350 gdy potrzeba duużo więcej skóry do jej zrobienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że to może wywód z dupy... Ja najtańszą widziałem za 500cbl ale nie wiem czy nie była to skóra cienka.
@Camel665: Spoko, ale moim zdaniem na skórzaną kurtkę trzeba liczyć tak z tauzen cebulionów. Ramoneska wykonana z czegoś, co nie jest skórą mija się z celem.
@Camel665: Kupiłem taką jako młody zbuntowany metalowiec, mam ją już (jeśli dobrze liczę) 14 lat, i dalej dobrze wygląda, każdego roku znajduje kilka okazji, żeby ją założyć, pasuje do nie tylko do typowego ubioru metalowca, z neutralnymi ciuchami też dobrze się nosi. Także polecam, będzie służyła przez lata. Tylko wątpię czy w Zarze dostaniesz dobry jakościowo wyrób, ramonę to akurat lepiej kupić na jakimś rynku, tam za +/-500 CBL powinieneś dostać
@Camel665: Chyba w życiu nie jeździłeś na motocyklu. Jeżdżę na moto od ponad 25 lat i wierz mi że nie jest to kurtka motocyklowa.Nazwa "ramoneska" pochodzi od zespołu The Ramones. Kiedyś jakieś 40 lat temu i owszem jeździło się w takiej kurtce bo nic innego nie było. Ale teraz nie ma ona kompletnie nic wspólnego z jazdą. A szczególnie taka spedalona podróbka ramoneski z Zary.
Pobierz b.....u - @Camel665: Chyba w życiu nie jeździłeś na motocyklu. Jeżdżę na moto od pona...
źródło: comment_CyM53tt2m66lIFjv1TyrTfRrBGQ5QDz2.jpg