Wpis z mikrobloga

Mirki chciałem sobie wczoraj w Zarze kupić płaszcz, ale natknąłem się na tą motocyklową kurtkę i zajebiście mi się spodobała, na co mój różowy że w życiu nie pokaże się nigdzie ze mną jak ją założę :( Kurtka jest zajebista i mój różowy się nie zna, prawda?
#modameska #rock #logikarozowychpaskow
Pobierz Camel665 - Mirki chciałem sobie wczoraj w Zarze kupić płaszcz, ale natknąłem się na t...
źródło: comment_WVaAv6uGjYmqaOXFcfUFrhR6Xj4qrhwa.jpg
  • 84
@Camel665: ramoneska to ponadczasowy krój, sama mam taką kurtkę starszą ode mnie :D wcześniej ją moja mama nosiła. ten krój się nie starzeje. ale tak jak napisali wyżej - 360 zł za kurtkę z plastiku to kpina (jak większość asortymentu zary hehe). skórzaną już kupisz od 450 zł i posłuży wiele lat :)
@Keiano: Zara ma fajne rzeczy jeśli chodzi o wzory, ale stosunek jakości do ceny jest tragiczny... to moje zdanie :) jedyne rzeczy jakie kupiłam w tym sklepie nabyłam na wyprzedaży jak byłam w Hiszpanii - tam jest znacznie taniej no i ceny wyprzedażowe odpowiadały jakości (np. bluzka za 4 euro). Zresztą widać na powyższym przykładzie... kurtka z poliuretanu za 360 zł - według mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto, dorzucając 100