Wpis z mikrobloga

#wykopowypupil MIRKI, jesteście po prostu OKROPNI!

Zdajecie sobie sprawę z tego, że jestem w gorącej wodzie kąpana i jak coś wymyślę, to muszę mieć to JUŻ. Nie jutro, nie za dwa dni. JUŻ. I miałam powoli podejść do tej klatki i zwierzaka, ale nieeee. Po co. Pół dnia w pracy po tym myślałam, nie chciało mi się przez to rpacować, nic mi nie wychodziło, to tylko 18 minęła, zamknęłam sklep i pojechałam do Castoramy!. ;DDDD

Konto, na które wpłacacie nie ma karty, więc muszę przelewać pieniądze na moje prywatne i dopiero robić zakupy. Jak zobaczyłam, że o 18 mam na koncie 815,48 zł, to stwierdziłam, że nie wytrzymam ANI SEKUNDY DŁUŻEJ. Fru, do gadmobila, do Castoramy, robić zakupy. Przelałam na konto 300 zł, pomyślałam, że się w tym zmieszczę. Zakupy były na 302,71, co widać na rachunku. Kupiłam właściwie wszystko, co potrzebuję do zrobienia klatki. Jeszcze będę musiała dokupić kilka płaskowników i z jedną kantówkę i będzie wsio. Wyposażenie o inna bajka, bo większość rzeczy będzie głównie „z odzysku”. W każdym razie – nie mogłam skończyć tylko na zakupach…

Całe zakupy
Pocięte kantówki

Więc złożyłam dzisiaj podstawę klatki i górę. Wymiary oficjalne nieco się zmieniły – 100x70x175 cm. Troszkę większe, niż pierwotnie zakładałam, ale co tam, lepiej dla zwierzaków, nie ma czegoś takiego, jak „za dużo” miejsca ;)

Tak to wygląda (teraz nie ma tych płaskowniczków u góry, inaczej to rozwiązałam ;))
Kółka też są

Jutro postaram się skończyć stelaż, zamówię szkło na akwarium (jak dobrze pójdzie, to może będzie za free;) ), moooooooże przy dobrych wiatrach powieszę siatkę. Wyposażanie od środy/czwartku dopiero. Na bieżąco będę robiła zdjęcia z postępów budowy, tak żeby było co oglądać :)

Spory problem się pojawił – trudność dostępu do zwierzaków ;) Pisałam na kilka ogłoszeń/hodowli, nigdzie nikt mi nie odpowiada! Mirki, pomocy. Jak gdzieś ktoś coś by znalazł, to interesują mnie 3 sztuki najlepiej, HEEELP :<

Dodam, że wpłaty można robić na poniższe konto, albo PayPala – evenstar5@wp.pl

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


Poniżej lista wszystkich współwłaścicieli lotek;)

@Tea
@Sneakerro
@kazut
@NiSziq
@SanFabe
@popal
@Jormungand
@Goblin21
@Dragday7
@mlody18
@przyzwoity
@lol2x
@latko
@Sandovan
@DLOLB
@maz00r
@AGGETA
@HAMRADIOOP
@PICZABOCIANA
@Genleman
@x2one
@akuku69
@SIDI
@RobenPL
@Ciast
@Gannta
@krzyk4cz
@acquen
@WZR1ONE
@kamdz
@niepoprawnyhumanista.
@MANDRAS
@MR_PIERNIK
@magrusia
@Ccore
@kibellos

Poza tym – agama karłowata zniosła mi dzisiaj jajka ;) Cudowne 17 malutkich, zapłodnionych jajeczek. Akurat była u mnie żona @GraveDigger, więc wszystko widziała ;D

jedna partia
druga partia
Mamuśka kopiąca
Druga zaciążona samiczka, jutro pewnie się rozłoży też;D

I to by było na tyle dzisiaj ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#agama # #lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion #wykopowypupil Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - #wykopowypupil MIRKI, jesteście po prostu OKROPNI!

Zdajecie sobie spraw...

źródło: comment_td7LsGeCvk1MksrVco1evKM6UX6jAHWZ.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@zolwik89: sporo informacji o tych lotkach dopiero przyswajam, dużo czytam, kombinuję, wszystko będę wiedziała jeszcze przed przyjazdem zwierzaków ;)

Co do wodospadu - niestey nie mam w sprzedaży, ale mam pompkę do wodospadu, który można zrobić własnoręcznie prosto.

Co do spamlisty - już zapisałam na Gadziobastionową::)
  • Odpowiedz
@kucyk: tyle wpisów już było, poczytałbyś, zamiast pytania zadawać ;D Wykopowy pupil - łącznie z ludem ustaliliśmy, że będą to lotopałanki ;)
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Klatka wygląda w porządku. Daj siatkę na spód i kuwetę plastikową i będzie git!:) Nie wiem czy aż tyle poprzeczek jest potrzebnych, chodzi mi o tą w środku bo na niej się skumuluje najwięcej odchodów.
Piszesz, że planujesz zakup trzech lotek: to tylko w opcji jeden samiec, dwie samice. Młode pojawią się w ciągu roku max półtora, więc aby uniknąć chowu wsobnego, kup lotki z różnych części Polski. Nie wierz
  • Odpowiedz
@krecikBMC: skunks był rewelacyjnym zwierzakiem, ale niestety nie na moje warunki ;) super by było go mieć, ale ju noł, realnie do tego podejdźmy ;D Fajnie by było, jakby udało się uzbierać na 3 lotki, wtedy byłabym bardzo zadowolona. Do tego... najpierw msuzę je gdzieś kupic ;<
  • Odpowiedz
@Blaszki: tak tak, zdaję sobię sprawę, że dwie samice i samiec całkowicie osobno, jak z większością zwierzaków trzeba postąpić ;) Co do spodu klatki - na dnie będzie wysuwane akwarium szklane, stąd te poprzeczki.
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Zazdroszczę tej ekscytacji z powodu zakupu tych małych szybowców!:) Aby kupić młode osobniki zwróć uwagę na rozmiar, futerko (czy nie popękane) i dodatkowo młody samiec nie będzie miał jasnej plamki na głowię (sierść będzie jeszcze nie wytarta bo nie zaczął znaczyć terenu).
  • Odpowiedz