Wpis z mikrobloga

@Lisowczyk:
wez zgłoś tego frajera, zwykły pośrednin na aliexpresie, jeszcze kłamie że wysyłka z tarnowa żeby oszukać filtry

telefon to refurb z chin, loteria, albo będzie taki jak nówka ze sklepu, albo będzie totalne gówno
GWARANCJA: Producenta 12 mc. - ta jasne, chyba pingponga
@Lisowczyk:

Cena dotyczy telefonu z wysyłką wydłużona o około 50 dni roboczych. Telefon wysyłany jest z Polski paczką priorytetową


wydłużony priorytet. No #!$%@? rzeczywiście brzmi legitymacyjnie
xDDDD

Nie wiem jak mozna w ogole o takie coś pytać skoro wyraznie widac ze jest z chin i bez gwarancji (producenta, bo serwisowa to w dupe sobie mozesz wsadzic, zamknie biznes i zalozy pod inna nazwa jak bedzie trzeba)

mieć kasy i być człowiek
@Lisowczyk: no ew ktos jest debilem wzzial do abonamentu za miliard na 10 lat za zlotowke i sprzedaje taniej i mysli ze zarobil ewentualnie uzywka

ale gowno android Ci jebnie za 1,5 roku a iphone 3 lata smignie jak miecz przez masło, policz ile dziennie wyjdzie pryz zalozeniu ze masz kupic 2-3 andoridy wez poprawke na to z ejak dotykasz telefon 100 razy dziennie to lepiej jak za kazdym razem masz
@Nytalith: koisy tez juz #!$%@?:

1. kup za 2000
2. zmaien wsyztskie czesci na chinskie z wyjatkiem plyty glownej
3. sprzedaj za 1800 nowke zafoliowana itd (system nawet pokazuje z egwarnacja rok bo neikatywowany jeszce)(narazie 200zl w dupe)
4. oferuj oryginalne czesci zamienne ze 3x tyle co chinskie
6 PROFIT

@Lisowczyk:
@pieczywowewiadrze:
A nie wiem który tu akurat jest, miałem jednego refurba 5s łapie i poważnie był jak nówka. Kompletnie bez różnicy, bateria też normalna. No ale to wyjątek, zwykle są z tym problemy