Wpis z mikrobloga

Mirki, mirkowie, już jest rozwiazanie #wykopowypupil!

Pół dnia główkuję z @Jormungand i nawet troszkę z @m__b, jak ogarnąć płatności, żeby mi zaraz skarbówka nie wjechała na chatę i nie skonfiskowała agam ;D

Sprawę prawdopodobnie rozwiązałam tak - założyłam subkonto do mojego konta, każda wpłata będzie odbijana na kasie fiskalnej (jeśli chcesz paragon, to jest do odbioru w bastionie:DDD)

Głosowanie wygrały lotopałanki, co mnie bardzo cieszy (przekaz podprogowy odczytany prawidłowo). Klatkę zacznę robić już od pierwszych wpłat (nie licząc mojej własnej, bo już poleciała na konto ;DDD), lotki poszukuję już z kilku rożnych źródeł, a że jest niedziela, to nikt nie odpisuje. Zaczynam od wykopowej parki - samiec i samica. Będą potrzebowali imion, ale to z czasem.

To to wyżej na zdjęciu:D
To ten z gifa
To ten z najsłodszymi oczami we wszechświecie

Jeśli ilość wpłat przekroczy moje najśmielsze oczekiwania, to resztę wykorzystam na trzecią lotkę, a następnie na kamerkę i może jakiś stream online. O wszystkim będę informowała na bieżąco pod tagiem #wykopowypupil. Obiecuje dużo relacji i dużo dużo zdjęć :).

Jestem NIEZIEMSKO szczęśliwa, że pomysł Wam się spodobał. Serio. Umieram ze szczęścia po prostu ;) Poniżej wrzucam nr konta do wpłat. Bardzo proszę o wpisywanie w tytule przelewu swój wykopowy nick, chciałabym wiedzieć, kto współwłaścicieluje lotkom ;) Wpłaty są całkowicie nieobowiązkowe ;D Wysokość - ile chcecie, ile macie, co Wam luzem leży na koncie.

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703

Zrzut ekranu, jak teraz wygląda konto


Fanpage - Strona - Allegro
#lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Mirki, mirkowie, już jest rozwiazanie #wykopowypupil!

Pół dnia główkuję...

źródło: comment_ZKXct0XpKZ27rwXjc74kOlwpEKnruxEq.jpg

Pobierz
  • 75