Wpis z mikrobloga

Wiadomość z teleexpressu


Rozumiecie?!


Ja #!$%@?!


Dobrze wiedzieć co się dzieje w naszym kraju :)
#oswiadczenie
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kat_rzeznikow: #!$%@?, po to właśnie jest Teleexpress, żeby odpocząć od wałkowania tego samego #!$%@? we wszystkich programach "informacyjnych". Jak byłem młody, głupi, nie miałem Internetu i miałem dość tych samych #!$%@? tematów w TV, to Telexpress był kojący dla mózgu jak zimny okład.

Ale Ty oczywiście po 20 latach musisz się #!$%@?ć, że mają taką, a nie inną konwencję... Trollujesz czy naprawdę aż tak nie ogarniasz? (ʘʘ
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Właśnie! Powinni 24 godziny na dobę o imigrantach #!$%@?ć. Ewentualnie z godzinną przerwą na wystąpienia Krula. Plus oddzielny kanał, relacjonujący najlepsze masakry w wykonaniu Korwina, Pszemka, Ziemkiewicza i Cejrowskiego. Wtedy wreszcie miałbym poczucie, że publiczna, podkreślam PUBLICZNA telewizja wreszcie spełnia swoją misję. Amen.

PS. No i oczywiście zapomniałem o standardowym haśle: to temat zastępczy! Przebrzydła resortowa reżymowa szuja, Maciej Orłoś mydli nam oczy ogórkiem, żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Pierwszy raz w życiu inna telewizja niż tvn? Od x lat mówią o takich rekordach jak największa dynia albo pomidor. I te heszki na koniec. Jedyny program informacyjny który nie powoduje instant #!$%@? patrząc dokąd zmierza świat.
  • Odpowiedz