Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac

Szukam zaufanej instytucji charytatywnej(moze byc mala, moze byc duza):

Chce zrobić przelew stały dla jakiejś organizacji- bo mnie się powodzi całkiem nieźle, to bym wspomógł jakieś dzieci, niepełnosprawnych lub chorych etc.

oczywiście która organizacje wspomogę należny do mojego sumienia (byle nie na (i/e)migranta, psa, kota, innego zwierzaczka)

dodatkowo za każdego plusa w tym wpisie(do 00:00 13.09.2015), przeleje jednego cebuliona w pierwszym przelewie ...

  • 110
  • Odpowiedz
@pasczakk: zamiast przekazywac pieniadze na fundacje gdzie zostana rodzielona na pracownikow i caly sztab kierowniczy, mysle ze lepiej przekazac te pieniadza na dom dziecka w Twoich okolicach, lub kupic konkretne rzeczy ktorych potrzebuja
  • Odpowiedz
@pasczakk: Nie lubię takich akcji. Takiego szastania pomocą, takiego sprzedawania "dobrego uczynku"
Sam wierzę że pomoc powinna być udzielana po cichu. A takie rzeczy gdzie pomóc, to jest kilka minut żeby wybrać.
  • Odpowiedz
@pasczakk: Polecam poznańską fundację Niesiemy Nadzieję. Wiem z własnego doświadczenia (jako niepełnosprawny, byłem podopiecznym), że mocno pomagają dzieciom i całym rodzinom osób z nieuleczalnymi chorobami różnej maści. Naprawdę godni zaufania ludzie.
  • Odpowiedz