Wpis z mikrobloga

@WojciechMan13: używam (x710 extra fire), gram w cs:go, ranga LEM.

Mam dość dużą rękę i wolałbym trochę dłuższą myszkę oraz na lepszym sensorze, w niej (innych do 100zł) jest trochę jittering i akceleracji wstecznej. Czasem czuć miss shoty z awp, ale na początek ujdzie. Na + cena, wytrzymałość ślizgaczy, materiał (pewna ręka) oraz 1000hz, zamiast 500hz.
@buleczkowy_potwor: Mam tą myszkę już rok, ale chciałem poznać wasze opinie na jej temat i czy nadaje się do gry na wyższym poziomie bo jak na razie to wbiłem Lem'a, ale czasami grając AWP czuję pewną irytacje (to o czym mówił Atexor tzn miss shoty). Bardzo się różni od tych topowych myszek pro graczy ?
@WojciechMan13: Avago 9500 to dobry sensor, ale na poziomie LEMa możesz zacząć odczuwać jego problem mianowicie wbudowaną akcelerację(około 5%) - gdy przesuniesz myszkę z punktu A do punktu B to kursor przesunie się na ekranie z punktu A nie do punktu B, a w jego okolice.

Na twoim poziomie to zaczyna przeszkadzać, bo nigdy celownik nie ląduje dokładnie tam gdzie chciałeś - a tutaj już to się bardzo zaczyna liczyć.

Lasery(z