Wpis z mikrobloga

Smartfony. Dość długo zastanawiałem się jaki telefon wziąć na kolejny abonament, tym razem umowa na 2 lata. Research zrobiłem wg. mnie całkiem przyzwoity. Brałem pod uwagę SGS IV, HTC One, Xperie Z oraz Lumie 920. Zdecydowałem się na telefon od Sony. Xperia Z zmieniła moje postrzeganie na duże smartfony z androidem na wieeelki plus. Ten telefon jest niesamowity. Jest wielki ale wygląd, wykończenie, funkcjonalność, szybkość działania i nawet tak źle oceniany ekran oraz aparat są na świetnym poziomie. A wy jakie macie telefony i co wybralibyście dla siebie gdybyście mieli brać telefon na kolejne 2 lata?

#oswiadczenie #tylewygrac #smartfony #xperiaz #mikroreklama #pytaniedowykopkow #stopytanstfuna
  • 16
@stfun84: to prawda... ale szczerze mówiąc dużo ważniejszą kwestią jest dla mnie dobry ekran niż szklana obudowa.. po prostu łatwiej mi się pogodzić z plastikową obudową niż z całkowitym brakiem czerni na ekranie, słabiutkim kontrastem i słabymi kątami widzenia. Ekran to w dzisiejszych czasach najważniejszy z podzespołów takich urządzeń.