Wpis z mikrobloga

Całkowicie straciłem wiarę w #rozowepaski
przyjaciel miał perfekcyjny związek drugi rok ale taki można rzecz serio podręcznikowy, wzorowany na babci i dziadku którzy są razem już 59 lat. Idealnie każdego dnia długie rozmowy o tym jak siebie kochają nawzajem. Obaj w wieku studenckim więc tak powoli już wszyscy myśleli, że będą zaręczyny i zaraz potem ślub. Kumpel już kończy lekarski kierunek.
jeszcze 2tyg temu z nimi balowałem to byli jak papużki nierozłączki i fantastycznie się uzupełniali.
No i kumpel wrócił na 2tyg do rodzinnego miasta i przez ten czas ciągle utrzymywał kontakt telefoniczny z dziewczyną.
A że dawno temu ona podała mu hasło do facebooka to mógł kontrolować ją czy czasem coś nie odwala głupiego. I #!$%@? mać dobrze że szpiegował bo ta pinda napisała mu w smsie ze idzie do koleżanki (heh), a na fb zobaczył że tak naprawdę z jakimś nowo poznanym chłopem o 6 lat starszym się umówiła. No i zradziła go z nim!!!
#!$%@? z kolesiem co poznała 2 dni wcześniej!!! zaryzykowała perfekcyjny związek, dla wątpliwej przyjemności, a dla kumpla nic nie napisała o tym fakcie mimo że pytał czy chciałaby się z nim czymś podzielić.
Ja #!$%@? co one mają nasrane w głowie?
Serio sam nigdy bym się nie spodziewał po tak rozsądnej dziewczynie, że będzie zdolna do czegoś takiego.
Pijemy wódkę drugi dzień bo ani przyjaciel ani ja nie wierzymy co ona odwaliła. W jeden dzień zmarnowała 2 lata wspaniałych przychód i bardzo dobry materiał na kochającego męża.

TL"DR #niebieskiepaski nie podrywajcie zajętych kobiet w dobrych związkach

#zwiazki #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gorzkiezale
  • 136
TL"DR #niebieskiepaski nie podrywajcie zajętych kobiet w dobrych związkach


@Let_Me_2_Be: to nie wina podrywającego, tylko dającego się poderwać ...może faktycznie nie jest to do końca w porządku gdy masz tego świadomość, ale Ku*wa skoro ktoś jest w związku i twierdzi że kogoś Kocha, a i tak daje się poderwać i idzie z kimś innym do łóżka to coś tu jest chyba nie halo !