Wpis z mikrobloga

A Ty skąd wiesz, że kobieta odebrała mężowi połowę majątku, dom po rodzicach i dzieciach, a przyszedł do niej drugi mąż z którym zdradzała pierwszego 58 lat temu?

Nie oceniaj jak kogoś nie znasz. :)

PS. Zaufałam podpisowi na reddicie, poza tym lubię wierzyć w dobro. Zaczynamy prowadzić rozmowę tak jak dziennikarka z republiki z Kukizem. Ty jesteś w tym wypadku dziennikarką. :)
@Sakura555: Już nie znajdziesz kobiety wartej poświęcenia 57 lat życia :( , 3-mce max. Wymyły takie kobiety te wszystkie fale "feminizmu". Teraz instytucja małżeństwa ma służyć zwiększeniu zdolności kredytowej bądź, w przypadku lepszej sytuacji finansowej, ekstrakcji majątku przy użyciu instytucji rozwodu.

Wychodzi na to, że pobrali się w 1958, przed wybuchem wszystkich tych społeczno-obyczajowych rewolucji w USA.

Prawdziwych kobiet do kochania już nie ma.
s.....l - @Sakura555: Już nie znajdziesz kobiety wartej poświęcenia 57 lat życia :( ,...

źródło: comment_rVLoAMtGUJuHQ50joF4ZcI8rJzl4ZoD3.jpg

Pobierz
@wodzimierz: Nie bierzesz pod uwagę, że z wiekiem człowiek się zmienia. Jak miałem 20 lat patrzyłem na 20-25 latki max, im byłem starszy tym coraz bardziej podobały mi się również starsze kobiety. Aktualnie mam niecałe 35 i podobają mi się czasem mamuśki koło 40 gdzie kiedyś to było nie do pomyślenia. Przypuszczam, że w starszym wieku z jednej strony popęd może jest mniejszy, mniej się chce a z drugiej nie odstraszają