Wpis z mikrobloga

Odwieczny ból dupy samców alfa na temat węższych spodni na wykopie można zaobserwować niemal codziennie.
Poniższe zdjęcie, według mnie, świetnie obrazuje, że węższe spodnie z odpowiedniej długości nogawką są x100 bardziej schludne i lepiej wyglądają niż za długie worki po ziemniakach, które wiszą na dupie. Poza tym chciałbym dodać, że węższe spodnie (slim, nie skinny) pod żadnym pozorem nie gniotą w cohones.


#oswiadczenie #modameska #ubierajsiezwykopem
masiej - Odwieczny ból dupy samców alfa na temat węższych spodni na wykopie można zao...

źródło: comment_FBdpnAFXW51EtRjPtKe95S37ro1mQjyZ.jpg

Pobierz
  • 109
@masiej: Zależy kiedy. Jak wychodzę z psem do parku i zakładam przykładowo airmaxy to nie założę slimfitów. Ale do eleganckich butów i np. koszuli (tez slim) te jeansy z prawego obrazka prezentują się dobrze. Jednak wole chinosy w formacie slim, wygodniejsze są.
@masiej: Te z lewej wyglądają normalnie, tylko są za długie i koleś jest w skarpetkach. Te z prawej (zresztą jak reszta ubioru kolesia) wyglądają mocno metro.
Równie dobrze mogę wybrać zdjęcie, gdzie kolesiowi jaja będą wypychały rurki, a drugi będzie miał idealnie dopasowane zwykłe dżinsy.
Podsumowując - #!$%@? waść.
Oczywiście chodź sobie w czym tam chcesz, mnie o to dupa nie boli. Ale nie próbuj lansować swojego gustu jako jedynego właściwego.
@masiej: I już się zaczyna festiwal #!$%@?. Mam idealne BMI a spodnie w tym pedalskim kroju nigdy mi nie pasowały - jak dobieram według pasa, to nogawki mieszczą tylko łydki (udo nie wejdzie), jak dobieram według nogawki, to w pasie zmieściłbym drugiego człowieka. Żeby nosić spodnie w kroju slim lub skinny trzeba być chyba kościotrupem... Dodam, że z koszulami i t-shirtami też mam problem, bo w barkach jestem dość szeroki, ale