Aktywne Wpisy

WolnyBLN +94

zazdrosny +29
często też pytacie mnie w wiadomościach skąd się wzięła moja klaustrofobia to odpowiedź znajduje się w załączonym obrazku (tak mnie się wydaje), a tak mnie się wydaje ponieważ znam tę historię od rodziny. a było tak, że jak miałem wbity ten 3/4lvl to poszedłem z rodzeństwem do makdonalda i zacząłem zjeżdżać na tej kopiącej prądem zjeżdżalni i podobno skrzyżowałem nogi podczas jazdy i kolana mi utknęły w rurze, że się zaklinowałem. podobno
źródło: obraz_2026-05-28_195559164
Pobierz



źródło: comment_ARmByV2tzQq6HSEzDVUlI10GGaQiO0TN.jpg
Pobierz@Wyrewolwerowanyrewolwer: no też byłem w szoku, ale to arch :D, na lxde który też mam postawiony, odpalony zajmuje 460mb
@controll: @Wyrewolwerowanyrewolwer: Troszkę nie rozumiem skąd ta opinia o Gnome. Z popularnych UI jak Gnome, KDE, Unity to Gnome ma najmniejsze wymagania. Jedyne UI jakie mogę zainstalować na starym laptopie i się nie tnie.
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_jbHPm6bOUP1mjeRnizQoeWG2Buu3iWM5.jpg
Pobierz