Wpis z mikrobloga

Czemu polska to taki bangladesz europy? Czemu 25 latek nie moze pozwolic sobie na normalne fajne zycie, odlozyc na wakacje, auto itd. Żyjac za 4k na reke musze odkaldac na cokolwiek przez iles lat, zapomnij o kupnie auta za +-50k albo mieszkania bez kredytu na milion lat(oj wzialbym gdyby #!$%@? rata to polowa pensji) Masakra to jest po prostu #gorzkiezale #buldupy #polskatobieda DODAM ZE NAJWIEKSZA JEST BEKA Z LUDZI CO SIE JARAJA TAKIMI ZAROBKAMI TYPU 4-5k na reke a gowno za to zrobia xD
  • 175
  • Odpowiedz
@katinka: no pewnie najlepiej się #!$%@?ć do jednego zdania i nie skomentować całej reszty. Znam te osoby i poza "zdjęciami z Bali" jest też mieszkanie, samochód i zupełnie inny poziom życia niż ten, na który mogliby sobie pozwolić w Polsce robiąc to samo. Ale tak, Ty dalej mów swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, co zostawisz po sobie, dom pod Kościerzyną ?
  • Odpowiedz
wynajem mieszkania to MAX 1.5k z opłatami


@Bambro: w zadupiastym mieście w niskich standardach tak. normalne mieszkania zaczynają się od 2k. a i tak daleko temu do tego co prezentują np. w serialach typu rodzinka.pl (co niby ma pokazywać typową polską rodzinę)
  • Odpowiedz
@dreidel:

CHCIEJ ZARABIAĆ JAK KAŻDY MIESZKANIEC UNI EUROPEJSKIEJ

ZOSTAŃ ZWYZYWANY OD ROSZCZENIOWEEGO POLACZKA


gnije z takich ludzi z umysłem biedaka jak ty. Zawsze będziesz biedny bo dla ciebie GODZIWE ZAROBKI to roszczeniowość. Niewolnik z wyboru.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Wyjedz gdziekolwiek. Słyszałem, że tam na zachodze za tygodniówkę możesz już kupić sobie samochód z salonu. A jak odłożysz i przebiedujesz miesiąc to stać cię na 3 pokojowe mieszkanie w centrum dużego miasta.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Ja im nie zazdroszczę.
Mam 41 lat i mogę powiedzieć, że powiodło mi się w życiu. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w apartamencie - 42 metry kwadratowe w bloku z wielkiej płyty i mam stałą pracę na umowę zlecenie - jestem ochroniarzem w Lidlu.
Zarabiam 1280 zł, a w dobrych miesiącach z nadgodzinami to i z 1400 zł wyciągnę. Ciężko pracowałem na mój sukces. Po studiach na wydziale filozofii,
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: nie, chodzi raczej o przesadę. Tutaj ludzie wypisują i przedstawiają rzeczy w ten sposób, że hurr na zachodzie to robisz jako sprzątacz i cię stać na mieszkanie 100m2 na własność nie płacąc ogromnej raty durr. Polska taka biedna bo u nas pani w biedronce nie może kupić apartamentu na Mokotowie. No #!$%@?.
  • Odpowiedz