Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? dzisiaj samochód mi zgasł na skrzyżowaniu ale od razu go odpaliłem i ruszyłem, ale oczywiście gość z tyłu musiał na mnie już natrąbić ()

Dziękuję za zniszczenie mi dnia bo teraz dosłownie cały dzień będę o tym myślał przez to że ty ruszyłeś 10 sekund później xD

#zalesie #prawojazdy
  • 70
  • Odpowiedz
  • 1298
Dziękuję za zniszczenie mi dnia bo teraz dosłownie cały dzień będę o tym myślał przez to że ty ruszyłeś 10 sekund później xD


@Goronco: Naprawdę to że ktoś na Ciebie zatrąbił zniszczyło Ci dzień?

No to nie można powiedzieć, żebyś miał silną psychikę...
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? dzisiaj samochód mi zgasł na skrzyżowaniu ale od razu go odpaliłem i ruszyłem, ale oczywiście gość z tyłu musiał na mnie już natrąbić ()


@Goronco: a skąd miał wiedzieć, że ci silnik zgasł? Może myślał, że się bawisz telefonem i nie zauważyłeś zmiany świateł?
  • Odpowiedz
Nie przestanie mnie zaskakiwać jak ludzie nabierają się na zarzutki Goronco i tego drugiego z murzynem kreskówkowym w avatarze xDDDDDDDDD

Spadek iq na wykopie na przestrzeni lat to byłby dobry temat na prace magisterską( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco: jak ktoś w takiej sytuacji zatrąbi to robisz tak:
1. patrzysz w lusterku, czy za kierownica auta z tyłu nie siedzi jakiś dziczek
2. jeśli nie, to włączasz awaryjne, wysiadasz i podchodzisz bujanym krokiem do gościa i robisz groźną minę.
3. Jeśli typ jeszcze nie odjechał z piskiem opon, to pukasz w szybkę i jak otworzy okno mówisz:
4. Przepraszam pana, mam awarię samochodu. No i ma pan fajny klakson.
  • Odpowiedz
@El_Trufel:
Wyobraź sobie sytuację, że spieszysz się do pracy, stoisz na światłach, światło zmienia się na zielone, ale auto przed Tobą nie rusza. Więc stoisz jak debil czy "budzisz" tego przed Tobą?
Oczywiście nie mówię, że trąbić w 1s po zmianie na zielone... Op twierdzi, że "od razu zapalił", ale to "od razu" mogło trwać kilka sekund.
Teoretycznie ok, widać że ktoś ruszył i auto mu zgasło. mogło tak być, że
  • Odpowiedz
@El_Trufel: po to, że jeśli grezbie w telefonie to całe zielone moze przesiedziec na insta i nikt nie pojedzie. Ja trąbie jak ktoś zaśpi dłużej niz dwie trzy sek i z reguły widać w środku ruch głowy oderwania od tel
  • Odpowiedz