Wpis z mikrobloga

Czemu polska to taki bangladesz europy? Czemu 25 latek nie moze pozwolic sobie na normalne fajne zycie, odlozyc na wakacje, auto itd. Żyjac za 4k na reke musze odkaldac na cokolwiek przez iles lat, zapomnij o kupnie auta za +-50k albo mieszkania bez kredytu na milion lat(oj wzialbym gdyby #!$%@? rata to polowa pensji) Masakra to jest po prostu #gorzkiezale #buldupy #polskatobieda DODAM ZE NAJWIEKSZA JEST BEKA Z LUDZI CO SIE JARAJA TAKIMI ZAROBKAMI TYPU 4-5k na reke a gowno za to zrobia xD
  • 175
  • Odpowiedz
  • 0
@katinka: palić dużo nie palą, ale boxer jest strasznie awaryjny i klopotliwy w naprawie, to juz jak stajnie VAGa to TTRS albo R8 ;) Chyba, ze o Cayenne albo Panamerze w Dieslu mowa ;)
  • Odpowiedz
no a ile taki manager wyciagnie? 8-9 k? Też gowno z tego jest jak chce kupic mieszkanie/doksztalcac sie/miec powiedzmy dwojke dzieci.


@betonkomorkowy: w Wawie? Sądzę, że dużo więcej, skoro tyle dają specjaliście z wieloletnim doświadczeniem, ale na szeregowym stanowisku.

palić dużo nie palą, ale boxer jest strasznie awaryjny i klopotliwy w naprawie. Chyba, ze o Cayenne albo Panamerze w Dieslu mowa ;)


@Stitch: Żartowałam z tym gazem. Chcemy jakiegoś klasyka,
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: zamiast winić wszystkich i wszystko dookoła zacznij winić siebie. Jeśli 5 tysięcy to dla ciebie za mało, to zacznij zarabiać więcej. Nie potrafisz? To sam jesteś sobie winien... Narzekają tylko ci, którzy stoją w miejscu.
  • Odpowiedz
ale ja nie pisalem nic o gazie :P


@Stitch: No tak :) Co do awaryjności, to nie problem, chłop ma własny garaż z warsztatem, narzędzia i lubi dłubać w autach, naprawiałby sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Nie mam czasu na czytanie innych komentarzy, sądzę że ktoś już to pisał.

Życzę powodzenia w znalezieniu kraju, gdzie przeciętny 25 latek może sobie kupić mieszkanie czy samochód za gotówkę. Nigdzie nie jest napisane, że taki powinien być normalny stan rzeczy i cokolwiek takiego się należy. Życie to nie jest gra RPG, że osiągasz dany level i masz.

Zarabiasz 4 k na rękę w tym wieku? Całkiem przyzwoity wynik w
  • Odpowiedz
szwecja - na stanowisku jakim pracuje tutaj 25-30k zł. Na wydatki NA LAJCIE I GODNYM ZYCIU wydaje sie okolo 15k. Zostajemi miesiecznie kolo 10 tys zł ktore moge wydac na glupoty/wakacje/ kredyt


@betonkomorkowy: Nie wiedziałem, że w Szwecji płaci się złotówkami. Z mojej wiedzy tam się płaci koronami i wszystko jest dużo droższe.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: 4-5k w PL to marzenie. Ty zweryfikowałeś to jako mało dla Ciebie. Ale uwierz, jest multum ludzi którzy zarabiają 1,5k na głowę, mają dzieci. Ich marzeniem nie jest auto za 50k a godne przeżycie od początku miesiąca do końca.
  • Odpowiedz