Wpis z mikrobloga

No super... kolejny różowypasek, na którym się zawiodłem. To przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1. Poznaj dziewczynę przez mirko.
2. Miło spędzacie parę dni czas, wydaje się spoko.
3. Pisze do ciebie jej chłopak, który z nią podobno jest długo, oczywiście ona nic ci na żywo nie mówiła.
4. Dziewczyna mówi, że to ściema... ok.
5. Znasz ją krótko, ale ma dziś urodziny i warto coś kupić, bo lubisz dawać prezenty.
6. Kupujesz dobre wino, bo nie wiesz co lubi a wszyscy lubią dobre wino, plus jakiś drobiazg.
7. Umawiasz się na wieczór, mimo zmęczenia bo chciałbyś dawno już spać po 12h pracy, któryś dzień z rzędu.
8. Jedziesz przez całe miasto do niej.
9. Dzwonisz, nie odbiera... hmm.
10. Wiadomość, że nie może przyjść bo rodzina do niej przyszla i nie może ich opuścić.
11. Dzwonisz, mówi ci, że nie wyjdzie nawet przed dom po prezent, bo nie zostawi rodziny. Ładny brainfuck.
12. Przynajmniej zostało mi dobre wino.
13. Są wszystkie punkty, jedna znajoma mniej.
14. Jadę do domu.

#oswiadczenie #truestory #pstoprawda #logikarozowychpaskow #takaprawda #rozowypasek #bielskobiala
Pobierz
źródło: comment_Bhgw4MmvWZAcvtS5Bq4jOquRYTNxxIvK.jpg
  • 495
@fstab:
1. Dziewczyna ma 18 lat i pisze do ciebie jej chłopak, który z nią jest długo. W tym wieku to może oznaczać miesiąc, pół roku góra. Zawsze kisnę z "poważnych zwiazków" nastolatków.
2. Po dziewczynie w tym wieku nie oczekiwałbym, że będzie traktować kogokolwiek poważnie, bo zwykle laski mają wtedy kiełbie we łbie.
3. Po tym jak napisał do Ciebie jej chłopak powinieneś dać sobie z nią spokój i nie
@wesoly_urolog: Mozliwe, ze chlopak albo rodzina siedzieli dluzej/przyszli wczesniej niz bylo planowane. I jakby wyszla to albo by ja rodzina gnebila, albo chlopak, ze jacys obcy jej wino przynosza. Btw. Co cie tak dziwia powazne zwiazki w wieku 18 lat? o.o 18 latka to nie jest 14 latka, ktora ledwo dostala okresu i przestala bawic sie lalkami. Chyba, ze wchodzisz z zalozenia, ze prawdziwi i powazny zwiazek to po 30 (
@Dantalia: mam lvl 33 i w pierwszy związek wszedłem jak miałem 18. Z perspektywy czasu to zbyt poważnie nie było. A jak przypominam sobie związki moich rówieśników w tamtym czasie to tym bardziej kisnę: ciągle jakieś histerie, rozstania, burzliwe kłótnie o guwno, jakaś chorobliwa zazdrość, fochy. Nie polecam 0/10. I tak, myślę, że o poważnym związku lepiej zacząć myśleć około 30. Nie bez przyczyny małżeństwa zawierane do 25 roku życia mają
@kapuscianyleb: O #!$%@? tu chodzi... ach tak, @R039 zachowałaś się jak świnia i tyle - dorośnij. Kolega przyjechał z prezentem, a ty nawet nie raczyłaś go przywitać i podziękować. A jak masz jakąś patologiczną rodzinę, że ci nie pozwala wyjść z domu na 5 minut i czujesz się zastraszona, że się boisz kolegów, to są odpowiednie instytucje do zgłoszenia tego.
Pobierz
źródło: comment_T4Ren2IAlpLbMpcpBHNarTapKOy0zj16.jpg
@julbo: Przecież to zwykła wymówka ze rodzina przyjechała. A najlepsze ze wcześniej umieściła wpis na mirko ze jej niebieski ja odprowadzil, tłumacząc się ze nie ma niebieskiego on tak tylko myśli ze to on jej niebieski. A jeszcze wcześniej on pisał do op ze jest jej chłopakiem. Fuck logic.
@R039: Hmm... Całkiem nieźle sobie radzisz na rynku seksualnym jako 17-latka czy tam świeża 18-stka.
Masz aktualnie chłopaka, wokół Ciebie biega drugi, z którym kiedyś się spotykałaś i który zieje zazdrością, a na poczekaniu randkujesz z trzecim - Mirasem. Jedno pytanie: gdy Twój aktualny luby będzie się spotykał na boku z innymi dziewczynami to dasz mu buziaka za to jakim dobrym jest podrywaczem czy popłaczesz w poduszkę?

@fstab: Będziesz miał
@Robertas91: mam chłopaka, ze fstabem nie miałam kontaktu już jakiś dłuższy czas, a z tamtym to już dawno skończona bajka.
Nie mam potrzeby posiadania wielu facetów obok siebie, bo w 100% starcza mi ten którego aktualnie mam przy sobie.
Naiwne przeświadczenie, wierzenie i mówienie o sytuacjach o których czyta się pojedyncze, wyjęte z kontekstu zdania.
Tyle tyle, bo widzę, że szczególnie ten wątek wywołuje ból stulejki.
:)
@R039 @fstab : ktoś kłamie.

5. Znasz ją krótko, ale ma dziś urodziny i warto coś kupić, bo lubisz dawać prezenty.

6. Kupujesz dobre wino, bo nie wiesz co lubi a wszyscy lubią dobre wino, plus jakiś drobiazg.

7. Umawiasz się na wieczór, mimo zmęczenia bo chciałbyś dawno już spać po 12h pracy, któryś dzień z rzędu.


To nie mieliście kontaktu długi czas, czy krótko się znacie?
No i umówiliście się, czy
@michalind: źle napisałam, mój błąd. chodziło, o to, że znamy się dosyć krótko, ale przez większą część tej znajomosci nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu.