Wpis z mikrobloga

No super... kolejny różowypasek, na którym się zawiodłem. To przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1. Poznaj dziewczynę przez mirko.
2. Miło spędzacie parę dni czas, wydaje się spoko.
3. Pisze do ciebie jej chłopak, który z nią podobno jest długo, oczywiście ona nic ci na żywo nie mówiła.
4. Dziewczyna mówi, że to ściema... ok.
5. Znasz ją krótko, ale ma dziś urodziny i warto coś kupić, bo lubisz dawać prezenty.
6. Kupujesz dobre wino, bo nie wiesz co lubi a wszyscy lubią dobre wino, plus jakiś drobiazg.
7. Umawiasz się na wieczór, mimo zmęczenia bo chciałbyś dawno już spać po 12h pracy, któryś dzień z rzędu.
8. Jedziesz przez całe miasto do niej.
9. Dzwonisz, nie odbiera... hmm.
10. Wiadomość, że nie może przyjść bo rodzina do niej przyszla i nie może ich opuścić.
11. Dzwonisz, mówi ci, że nie wyjdzie nawet przed dom po prezent, bo nie zostawi rodziny. Ładny brainfuck.
12. Przynajmniej zostało mi dobre wino.
13. Są wszystkie punkty, jedna znajoma mniej.
14. Jadę do domu.

#oswiadczenie #truestory #pstoprawda #logikarozowychpaskow #takaprawda #rozowypasek #bielskobiala
Pobierz
źródło: comment_Bhgw4MmvWZAcvtS5Bq4jOquRYTNxxIvK.jpg
  • 495
Nawet nie masz odwagi, zeby wywolac moj nick xD


@zombiag: Bynajmniej. Po prostu Twój nick kojarzę z określonego rodzaju światopoglądem, a dziś nie jestem w nastroju na mizoginistyczne przepychanki na mirko.
Zresztą, widząc jak sobie poczynasz w tej nitce uznałam, że wybornie bawisz się sam xD

Ale...

Nie jestem jakims pokrzywdzonym przez kobiety placzkiem. Tylko wkurza mnie, ze 95% facetow z durnym usmiechem angazuje sie w sytuacje, po ktorych bedzie
11. Dzwonisz, mówi ci, że nie wyjdzie nawet przed dom po prezent, bo nie zostawi rodziny. Ładny brainfuck.


@fstab: mam nadzieje, że przynajmniej jasnym dla Ciebie jest, iż był u niej wtedy jej 'prawdziwy' fagas.
@zombiag: > Wyobraz sobie, ze karynie wydaje sie, ze jest wyjatkowa, wyzej sra niz dupe ma. Nagle ktos jej pokazuje, ze jest dokladnie takim samym lemmingiem, jak cala reszta karyn i jej wyjatkowosc jest tak samo wyjatkowa, jak wyjatkowosc wszystkich innych karyn.

Gdzies w glebi jej ego siada na dno, she aint shit. Nie wie, jak wybrnac z takiej sytuacji z twarza. No i robi wszystko, bys dalej nie gadal. Odkryles
@Dantalia: > @R039: Boze ta logika mirkowych stulej nigdy mnie nie przestanie zadziwiac xD

- Masz chlopaka i nie chcesz dac mirkowi? Suka, ktora woli jakiegos "hehe lobuza" zamiast prawilnego kochajacego mirka

-masz chlopaka i chcesz dac mirkowi? Szmata, wyruchaj, zostaw i powiadom chlopaka jaka wspaniala dziewczyne sobie wybral.

- nie masz chlopaka i nie chcesz dac mirkowi? Szmata i suka! Udaje taka niedostepna i na sile chce ze mnie
@nowywinternetach:

Coś ci nie wyszło, bo samą prawde napisałaś o was.


Ozesz. Czyli serio sa tacy, ktorzy naprawde wierza, ze to oni zawsze sa tymi poszkodowanymi, bo kazde zlo to wina rozowych xD Sadzilam, ze mowicie to sobie, by przez chwile poczuc sie lepiej, ale widze, ze niektorzy zostali mistrzami w swej hipokryzji