Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i #!$%@? na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
jedzbudynie - co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plaz...

źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
@v00: Nie wiem, co ma Twoja odpowiedź do mojego komentarza, ale przyznam, że sam osobiście spotykam mało cheaterów w grach na PC, nie wiem, może mam szczęście. Każdy gra na tym, na co go stać i co uważa za lepsze, i nie widzę sensu z tym dyskutować.
Autor wpisu ewidentnie miał ochotę stworzyć gównoburzę pomiędzy konsolami, a #pcmasterrace i mogę mu pogratulować, bo patrząc po liczbie odpowiedzi, których
  • Odpowiedz
A ja lubię zarówno PC jak i konsole i wszystkie te platformy są super bo służą do rozrywki, PC również do pracy. A dzieciaki niech dalej pałują Wiplera do 60fps lub leżenia na kanapie xD
  • Odpowiedz
@inrzynier: na takich malutkich pierdziawkach to na pewno nie masz dobrego dźwięku, jeszcze dodatkowo powieszone na płaskiej ścianie

eh, akustyk by się za głowę złapał i zapłakał rzewnie
  • Odpowiedz
@only:

przecież na pc możesz mieć podobnie, zasilanie + hdmi, reszta może iść bezprzewodowo.

PC wymaga dużej ilości wolnego i stabilnego miejsca, konsola nie ma tych problemów.

od paru lat jest podobnie na pc, wszystko robi
  • Odpowiedz
@FarlenPL: niedawno zastanawiałem się nad ps4 i pytałem o to użytkowników.99% odradziło mi zakup
Tu już nawet nie chodzi o fps.Po prostu zarówno ps4 i xbox one to kupy dla ludzi którzy wolą nie myśleć

Ja staram się odcinać od tej wojny pc vs konsola ale skoro obecna generacja konsol nie ma argumentów to jaki jest sens je kupować?Dla paru gier na wyłączność?No prośba

Nie wiem i nie rozumiem co
  • Odpowiedz