Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i #!$%@? na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
Pobierz
źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg
  • 235
@deroo: No ja mam x360 i PC. Od 11 części to dokładnie jedna i ta sama gra aż po 14 gdzie PC idzie znowu łeb w łeb z Xone a wersja na X360 to kotlet.

Tak złoże komputer który pociągnie Wiedźmina 3 bez problemu w Ultra w obudowie wielkości XOne.
Tak złoże komputer który pociągnie Wiedźmina 3 bez problemu w Ultra w obudowie wielkości XOne.


@rskk: i jajka na nim też usmażysz, tak się będzie grzać. (mój PC kosztował 6k i mam 6 konsol, więc nie jestem fanboyem HAHAHA).
Tak złoże komputer który pociągnie Wiedźmina 3 bez problemu w Ultra w obudowie wielkości XOne.


@rskk: pytałem o ps4, nauczy się czytać ze zrozumieniem. I jeszcze powiedz ile taki mini zestaw będzie kosztował:)

No ja mam x360 i PC. Od 11 części to dokładnie jedna i ta sama gra aż po 14 gdzie PC idzie znowu łeb w łeb z Xone a wersja na X360 to kotlet.


no to musisz słabo
Będzie miał temperatury takie same jak zwykły PC w Big Tower.


@rskk: LOLOLOLOL, niby jakim cudem, skoro w moim big tower mam ogromny radiator na podkręconym cpu i dużo więcej miejsca plus wiatraki w obudowie? FIZYCZNIE nie jest to możliwe, ile masz lat?
@deroo: @inrzynier: jasne, nawet 4 calowy telefon ma lepszą jakość obrazu niż projektor, tak to sobie można tłumaczyć ;) ale jakoś bym nie zamienił tych moich 140 cali na wasze 40. ponad 9x większa powierzchnia obrazu jednak robi swoje. ale szanuję wasz wybór :)
No i o ile zakład, że nawet pewnie procka nie skalpowałeś?


@rskk: co to zmienia synku? temperatury w mniejszej obudowie będą dużo wyższe, uważaj na fizyce od września :)

ale jakoś bym nie zamienił tych moich 140 cali na wasze 40


@fiszu86: podstawowy argument posiadaczy projektorów - powierzchnia obrazu :) wolę mniejszy obraz (48 cali btw.) i możliwość grania w dzień, nie rozumiem twojego wyboru :)
@inrzynier: Zapomniałeś o tym, że nie ważne jak mocno wieje tylko czy efektywnie wieje. Zmienia to, że CPU ma jakieś 20C mniej i wówczas nie ma problemu z odprowadzeniem ciepła. Zresztą - odrób zadanie domowe i sprawdź sobie jak nawet laptopy sobie dają radę bez problemu ze stacjonarnymi i7. Tam masz jeszcze mniej miejsca a temperatury na poziomie i7@HR-02 w zwykłej obudowie.
@inrzynier: z tego co widzę to całośćtej rozmowy dość znacząco się kręci wokół rozmiaru, nawet w ostatnim komentarzu wykłucasz się o marne 8 cali :). można sobie powtarzać że rozmiar nie ma znaczenia, ale to nic nie zmieni, a jeśli jednak tak uważasz, to zawsze można oglądać filmy na laptopie w słuchawkach :)
komentażu wykłucasz


@fiszu86: LOL.
nie, całość tej rozmowy kręci się wokół jakości obrazu, która na projektorach jest marna w porównaniu do TV. to ty wyszedłeś z argumentem o powierzchni ekranu (czego można się było spodziewać).

@rskk: uważaj na fizyce, serio.
@inrzynier: "inrzynier" - jakiś fetysz masz z tym cytowaniem :)
tak się składa że kolega zakładający ten wątek podaje rozmiar jako jeden z argumentów tego że ma lepszy setup niż ktoś korzystają i sam o tym wspominasz parę razy, więc chociaż nie rób #!$%@? z logiki
@jedzbudynie:

1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.

Do komputera też można podłączyć pada i TV geniuszu ( ͡ ͜ʖ ͡)

2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak

Windows Update sam instaluje wszystkie
@Wilkudemoner: nie wszystkich jara idealne odwzorowanie źdźbła trawy w grach:)

dla mnie liczy się grywalność, fabuła etc.

ogólnie podobno dla większości to się liczy, ale co jakaś gra wychodzi, to słychać tylko ból dupy połowy pctowców na temat grafiki:)

...a druga połowa pctowców bóldupi o tym, że im gra nie pójdzie (ʘʘ)
Do komputera też można podłączyć pada i TV geniuszu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@amb97: tyle, że nie jest to wygodne, zajmuje czas etc.

naprawdę niektórzy cenią sobie przede wszystkim wygodę i spokojne granie, bez problemu z przenoszeniem, podłączaniem, odnoszeniem etc.

piszesz o aktualizacji sterowników - fajnie, co nie zmienia faktu, że gry i tak stwarzają na pc często problemy z uruchomieniem, czasem nie wiadomo dlaczego brakuje
imputujesz że możesz mieć albo super grafikę albo grywalność? WTF? #rakinstant


@Wilkudemoner:

a. sprawdź sobie w słowniku definicję słowa 'imputować'
b. nie, nie sugeruję tego. po prostu jakoś nie widać narzekań na fabułę/grywalność/dialogi gier, za to zawsze widać ból dupy o grafikę:)

dla mnie grafika naprawdę nie ma znaczenia, z wielką przyjemnością nadal gram w tytuły typu Jedi Knight II, czy Quake II. także znikoma różnica w grafice między Wiedźminem na
@jedzbudynie: Kolego chyba się troszkę mylisz.

Posiadając konsole i tak musisz mieć kompa więc do objętnie jakiej sobie konsoli sobie nie kupisz musisz co najmniej wydać 1000-1500zł (PC z całym osprzętem + monitor) na kompa - to jest wymóg XXI w.

Konsole to nie tylko FPS ale np. installacja gry + update (neta musisz miec szybkiego do konsoli jak i PC wiec i tak placisz). Kupiłem grę- czekałem 2 godziny na
Pobierz
źródło: comment_MCYeF2mkw2je4zEersCuOUeQ2zEONl9N.jpg
@ciuciu: gdybym chciał jutro mógłbym mieć sprzęt, który pociągnie Wiedźmina czy inną nowość na maks detalach.

nie chcę, wolę grać na ps4, bo to dużo wygodniejsze. deal with it ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak


@jedzbudynie: Nie wiedziałem, że po przeniesieniu komputera w inne miejsce trzeba od nowa '#!$%@?ć się' ze sterownikami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@deroo: Brak pliku dll może świadczyć o uszkodzeniu pliku lub nośnika z grą co może też się zdarzyć w konsolach. I tak, konsola nie stwarza problemu dopóki się nie popsuje. PC można samemu naprać a konsolę musisz oddawać do serwisu.
@deroo: jest różnica nie rób #!$%@? z logiki, a ps4 jest NOWĄ konsolą, co będzie za pół roku? jak mocno będą gimpowane tytuły by poszły na ps4? Zresztą jest masa gier z fabułą i super interakcją które nigdy nie powstaną na konsole via EvE Online, WoW itp. Te 3 czy 4 tytuły które są spoko mogę odpuścić, zresztą cały e sport też jest sfocusowany na pctach. Nie wiem co konsole mają
@amb97:

Brak pliku dll może świadczyć o uszkodzeniu pliku lub nośnika z grą co może też się zdarzyć w konsolach.


no patrz, w konsoli nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, w pc/laptopie niezliczoną liczbę razy.
jest różnica nie rób #!$%@? z logiki


@Wilkudemoner: ale ja tę znikomą różnicę mam w dupie. mógłbym grać na lapku w Wiedźmina, ale wolę na ps4.

Zresztą jest masa gier z fabułą i super interakcją które nigdy nie powstaną na konsole via EvE Online, WoW


WoW ma super fabułę? Dobrze wiedzieć:)

Tylko nie wyjeżdzaj z wygodą, bo teraz podłączenie kompa pod tv to jest 10 s i mamy ten sam efekt
ale nie masz klawiatury,myszki, nie możesz sprawdzic neta, poogladac filmu,posluchac muzyki,nie możesz miec kilku monitorow,lepszej grafiki, nie możesz tam montowac,nie mozesz robić grafiki lub innych rzeczy przeznaczonych only komputer.
ale nie masz klawiatury,myszki, nie możesz sprawdzic neta, poogladac filmu,posluchac muzyki,nie możesz miec kilku monitorow,lepszej grafiki, nie możesz tam montowac,nie mozesz robić grafiki lub innych rzeczy przeznaczonych only komputer.


@asirak: ale Ty zdajesz sobie sprawę, że po kupieniu konsoli nie przychodzą panowie w ciemnych garniturach i nie zabierają Ci komputera...?

można mieć pc/tablet do neta i konsolę do grania.

a oglądanie filmów i słuchanie z muzyki z komputera wysiada przy oglądaniu