Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i #!$%@? na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
jedzbudynie - co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plaz...

źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: Ja chciałem tylko rozszerzyć Twój punkt widzenia o 30 fps i 60 fps, na sporą część komentarzy na wypoku nie warto zwracać uwagi, bo hejty i ból dupy dzieci, którzy mają odmienne zdanie, nie mają co robić w życiu więc się kłócą w internetach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek.


@jedzbudynie: przecież na pc możesz mieć podobnie, zasilanie + hdmi, reszta może iść bezprzewodowo.

0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak

od paru lat jest podobnie na pc, wszystko robi
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: @Matis666: @plnk: @Hardporecorn: @lordmatiz: wiadomix ze PC lepsze jesli chodzi o jakosc grafy i ilosc fps ale po 15 latach grania na kompie, zakupilem ps3 (teraz mam ps4) i w ciagu kilku miesiecy nauczylem sie grac na padzie. Dlaczego?

Od zawsze interesowaly mnie FPP i gra online, dziecinstwo spedzone przy quake 1, potem dwojka, moj klan CF z ktorym zajelismy 2 miejsce w Polsce w 2001 roku, bylo zajebiscie. Potem przyszla seria call of duty, zakupilem modern warfare 2, potem trojke i tak gralem przez Steama. Moje #!$%@? osiagnelo zenit gdy w prawie kazdym meczu byl koles z botem lub wallhackiem. Oczywiscie producent gry robil co mogl by odsunac cziterow od dostepu do gry, lecz jak wiadomo z wymiernym skutkiem gdyz napisanie bota na pc jest podobno bardzo proste. (Gdy pracowalem w irlandii, koles chcial 15 euro za napisanie bota ktory bedzie dzialal z MW3 - myslalem ze mu #!$%@?).

Tu lezy pies pogrzebany, moze na PC jest wyswietlana lepsza grafa i wiecej fps (Geforce'y w SLI etc) i single player gra sie zacnie, super menciu kul i w ogole ALE gdy tylko zaczynasz rozgrywke online w JAKAKOLWIEK FPP na pc, koszmar z cziterami znow sie
  • Odpowiedz
nie rozumiem logiki kupowania jebitnych telewizorów po to żeby siedzieć 10 metrów od niego, taki sam efekt masz przy 25 calach z odległości metra


@FLAC: nie rozumiem logiki kupowania 25 calowych monitorów po to żeby siedzieć metr od niego, taki sam efekt masz przy 5 calach z odległości 10cm

@simperium: pokaż swoje stereo w kolorze wenge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz