Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie #!$%@? przed 60" plazma nogi #!$%@? tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 #!$%@? sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i #!$%@? na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
Pobierz
źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg
  • 235
@jedzbudynie: @Matis666: @plnk: @Hardporecorn: @lordmatiz: wiadomix ze PC lepsze jesli chodzi o jakosc grafy i ilosc fps ale po 15 latach grania na kompie, zakupilem ps3 (teraz mam ps4) i w ciagu kilku miesiecy nauczylem sie grac na padzie. Dlaczego?

Od zawsze interesowaly mnie FPP i gra online, dziecinstwo spedzone przy quake 1, potem dwojka, moj klan CF z ktorym zajelismy 2 miejsce w Polsce w 2001
nie rozumiem logiki kupowania jebitnych telewizorów po to żeby siedzieć 10 metrów od niego, taki sam efekt masz przy 25 calach z odległości metra


@FLAC: nie rozumiem logiki kupowania 25 calowych monitorów po to żeby siedzieć metr od niego, taki sam efekt masz przy 5 calach z odległości 10cm

@simperium: pokaż swoje stereo w kolorze wenge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@v00: Nie wiem, co ma Twoja odpowiedź do mojego komentarza, ale przyznam, że sam osobiście spotykam mało cheaterów w grach na PC, nie wiem, może mam szczęście. Każdy gra na tym, na co go stać i co uważa za lepsze, i nie widzę sensu z tym dyskutować.
Autor wpisu ewidentnie miał ochotę stworzyć gównoburzę pomiędzy konsolami, a #pcmasterrace i mogę mu pogratulować, bo patrząc po liczbie odpowiedzi, których nawet mi się
A ja lubię zarówno PC jak i konsole i wszystkie te platformy są super bo służą do rozrywki, PC również do pracy. A dzieciaki niech dalej pałują Wiplera do 60fps lub leżenia na kanapie xD
@inrzynier: na takich malutkich pierdziawkach to na pewno nie masz dobrego dźwięku, jeszcze dodatkowo powieszone na płaskiej ścianie

eh, akustyk by się za głowę złapał i zapłakał rzewnie
@only:

przecież na pc możesz mieć podobnie, zasilanie + hdmi, reszta może iść bezprzewodowo.

PC wymaga dużej ilości wolnego i stabilnego miejsca, konsola nie ma tych problemów.

od paru lat jest podobnie na pc, wszystko robi się automatycznie.

Oczywiście, obecnie to nie jest już poziom Windowsa XP gdzie we wszystko trzeba było się bawić, ale musiałeś nigdy nie mieć w ręku konsoli, żeby przyrównywać bezproblemowość.
Pierwszy przykład z głowy jakim ci
@FarlenPL: niedawno zastanawiałem się nad ps4 i pytałem o to użytkowników.99% odradziło mi zakup
Tu już nawet nie chodzi o fps.Po prostu zarówno ps4 i xbox one to kupy dla ludzi którzy wolą nie myśleć

Ja staram się odcinać od tej wojny pc vs konsola ale skoro obecna generacja konsol nie ma argumentów to jaki jest sens je kupować?Dla paru gier na wyłączność?No prośba

Nie wiem i nie rozumiem co widzicie
@inrzynier: dwa podstawowe błędy

1. głośniki nie na wysokości uszu słuchacza
2. ściana odbija dźwięk co daje efekt kartonowego, płaskiego brzmienia

jeśli nie masz możliwości osunąć głośników od ściany powinieneś chociaż zamontować za nimi panele akustyczne które przez pochłanianie i rozpraszanie dźwięku symulują odsunięcie głośnika od ściany
o, akurat narzekałem, że pod #pcmasterrace dawno gównoburzy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

CZY PC FAGGOT RACE MUSI SIĘ ZAWSZE #!$%@? ZE SWOIM 60/1080 MIMO ZE TO KONSOLOWCA GOWNO OBCHODZI?


@FarlenPL: CZY KONSOLOWE KMIOTY MUSZĄ ZAWSZE #!$%@?Ć SIĘ ZE SWOIMI ZIEMNIAKAMI MIMO ZE TO PCTOWCA GÓWNO OBCHODZI?
efekt kartonowego, płaskiego brzmienia


@FLAC: mało głębi i scena nie jest pełna XDDDDD głośniki zamontowane na fabrycznych uchwytach harmana, są na odpowiedniej wysokości. a ty masz ból dupy, bo jesteś audiofilem bez własnego wzmacniacza czy tak ogólnie się #!$%@?, bo jesteśmy na internecie?
Nie wiem i nie rozumiem co widzicie w konsolach


@Pan_Obserwator: a miałeś kiedyś konsolę, chociaż poprzedniej generacji?

sam kilka lat temu odpuściłem sobie PC i przeszedłem na zestaw laptop + konsola

walą mnie 60fps/1080p, serio. dla mnie w graniu liczy się wygoda i szybkość. gdybym miał za każdym razem przenosić pc i podłączać go pod TV to bym sobie chyba odpuścił granie.

konsola to pełen luz. rzucasz się na kanapę, minuta
plastikowych gówno-głośniczków


@FLAC: wiadomo, ty masz stereo wenge w drewnie i jesteś hardkorowym, podkreślam hardkorowym audiofilem XD zawsze się znajdzie taki kmiot, co mi będzie wmawiał, że mam beznadziejne głośniki, a nie potrafi zrozumieć, że nie jestem audiofilem i do filmów oraz gier taki zestaw jest DLA MNIE #!$%@? wystarczający. idź walić konia do muzyki puszczanej z laptopa z biedronki na twoim stereo, dosyć mam bycia miłym dla takich ekspertów prosto
@deroo: No, inna. Na konsolach grają same retardy gdzie ogarniętemu typowi z 5 sezonu na PC wbicie 1-2 rangi nie stanowi żadnego problemu. Casual retarded gamers.
@rskk: nie mówię o łatwości w multi, tylko o samej mechanice gry.

@Pan_obserwator:

wbrew pozorom PC też zajmuje mało miejsca,wygląda estetycznie,chwila moment i grasz.


nie zajmuje mało miejsca, estetyka to kwestia gustu, ale mi duża blaszana pucha nie wygląda estetycznie:)

a przełączanie i przenoszenie pc z jednego pokoju do drugiego żeby pograć pół godzinki to jak dla mnie bezsens, tyle.
@fiszu86: moje głośniki są jakie są (i tak lepsze niż 90% ludzi, którzy grają na stereo z tv), ale projektor do grania to niepraktyczne i słabo wyglądające gówno, dla kogoś kogo nie stać na tv, musisz się z tym pogodzić :)
@deroo: No to nie masz pojęcia o czym mówisz. OD Fify 11 już mechanika na PC i konsoli jest dokładnie taka sama.

nie zajmuje mało miejsca, estetyka to kwestia gustu, ale mi duża blaszana pucha nie wygląda estetycznie:)


Bez problemu złożysz PC w obudowie wielkości XOne, który będzie bardzo, bardzo wydajny.
No to nie masz pojęcia o czym mówisz. OD Fify 11 już mechanika na PC i konsoli jest dokładnie taka sama.


@rskk: no właśnie Ty nie wiesz. grałem w każdą FIFĘ od 06 do 15 na pc i ps3/4. w każdej była różnica. w ostatnich może mniejsza, ale 12-13 to nadal była bardzo, bardzo duża różnica.

Bez problemu złożysz PC w obudowie wielkości XOne, który będzie bardzo, bardzo wydajny.


XOne akurat